کد خبر: 304703
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی بیانکونری بعد از نهایی شدن قهرمانی این تیم در رقابت های سری A تاکید کرد تیمش شایسته کسب این عنوان بوده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورتس، شکست ناپولی برابر رم باعث شد تا یوونتوس سه هفته مانده به پایان رقابت های سری A جام قهرمانی را بالای سر ببرد و برای پنجمین سال پیاپی قهرمانی رقابت های سری A شود.

ماسیمیلیانو آلگری در واکنش به دومین قهرمانی خود با یووه گفت: پیروز شدن در 24 بازی از 25 بازی دستاوردی تاریخی برای یوونتوس به شمار می آید. بعید می دانم تیم دیگری بتواند چنین موفقیتی را به دست آورد مگر این که خود یوونتوس باشد.

قهرمانی ما با شکست ناپولی نهایی شد و همه ما غرق در شادی هستیم. الان دیگر با خیال راحت به دیدار فینال جام حذفی فکر می کنیم.

او ادامه داد: ناپولی فصل بسیار خوبی را پشت سرگذاشت. انتظار داشتم با توجه به شروع بسیار بدی که داشتیم، به سختی بتوانیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم اما فراتر از انتظار ظاهر شدیم. ناپولی هم بسیار خوب ظاهر شد اما یوونتوس شایسته تر از هر تیمی به قهرمانی است.

سرمربی سابق میلان در پایان سخنان خود گفت: هیچگاه اعتماد من به یووه از دست نرفت. با وجود این که فصل را بد شروع کردیم اما اطمینان داشتم که قهرمان می شویم. یووه هیچگاه بد نبود و با شایستگی عنوان قهرمانی را به دست آورد. قهرمانی در اسکودتو را به همه کسانی که برای یوونتوس زحمت کشیدند و به این تیم علاقه نشان دادند هدیه می دهم.

آلگری قرارداد خود را با یوونتوس تمدید کرد و فصل بعد هم هدایت این تیم ایتالیایی را بر عهده خواهد داشت.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان