یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 304576
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال ملی – مراسم افتتاح ایفمارک امروز در حالی برگزار شد که مربیان تیم ملی حضور نداشتند.

به گزارش عصر اهواز؛ مسئولان برگزاری مراسم افتتاح ایفمارک، مرکز پزشکی واقع در کمپ تیم های ملی، اعلام کردند مربیان تیم ملی هم به این مراسم دعوت شده بودند ولی نیامدند. مارکار آقاجانیان دستیار ایرانی کارلوس کروش اما این خبر را تکذیب کرد. او که امروز تماشاگر بازی پارسه و ماشین سازی، در پایان این مسابقه وقتی با این سوال روبرو شد که آیا شما هم به مراسم دعوت شده بودید، گفت: «به هیچ وجه. کسی اصلا ما را برای حضور در این مراسم دعوت نکرده بود. البته من هم شنیدم که گفته اند ما دعوت شده بودیم اما نه کسی تماس گرفت و نه کسی به ما کارت دعوت داد.»

252 43

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان