کد خبر: 304527
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > دیگر ورزشها – صندوق حمایت از قهرمانان نوشت:سکه های پاداش‌ مدال آوران رشته‌های دو و میدانی و دوچرخه‌سواری از فردا تا روز شنبه توزیع خواهد شد.

مدال آوران رشته‌های دوومیدانی و دوچرخه‌سواری طی روزهای سه شنبه، چهارشنبه و شنبه (7، 8 و 11 اردیبهشت ماه) می توانند با مراجعه به محل صندوق سکه های خود را دریافت کنند. 

ورزشکاران 2 رشته یاد شده با در دست داشتن حواله و مدارک شناسایی شامل اصل شناسنامه و کارت ملی روزهای سه شنبه(فردا)، چهارشنبه و شنبه هفته آینده از ساعت 9 صبح تا 15 عصر می توانند با مراجعه به واحد حمایتی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور واقع در بلوار نلسون ماندلا(آفریقا)، کوچه شهید انصاری، پلاک 6 طبقه همکف سکه‌های خود را دریافت کنند.

از ورزشکاران محترم خواهشمند است به دلیل تعطیلی دفتر صندوق در روزهای غیر اداری (پنجشنبه و جمعه) به این محل مراجعه نکنند.

لازم به ذکر است که حضور خود ورزشکار برای دریافت پاداش الزامی است و سکه ها به هیچ وجه به شخصی غیر از ورزشکار تحویل داده نخواهد شد. 

تاریخ توزیع سکه های ورزشکارانی که نتوانند در تاریخ‌های یاد شده مراجعه کنند از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین توزیع سکه های ورزشکاران رشته های دیگر نیز متعاقبا از طریق سایت صندوق اعلام می شود. برای جلوگیری از هرگونه ابهام و گمراهی از زمان بندی توزیع سکه ها، قهرمانان و مدال آوران محترم تنها اخباری که از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق اعتباری حمایت به آدرس www.ghahremanan.ir منتشر می‌شود را پیگیری کنند. 

 

251 41منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان