کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 304437
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سالم عبادی در گفتگو با مهر اظهار کرد: فرمانداری این شهرستان برای برگزاری مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ماهشهر، هندیجان، امیدیه، جایزان، بندر امام از آمادگی کامل برخوردار است.

وی افزود: همانطور که مرحله گذشته انتخابات با مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی، ادارات و سازمان های مختلف و با درایت و تدبیر فرماندار شهرستان برگزار شد در این مرحله نیز با نظم و ترتیب خوبی شاهد برگزاری انتخاباتی در خور شان خواهیم بود.

معاون فرماندار ماهشهر تصریح کرد: در جلساتی نیز که طی هفته گذشته با عوامل و نیروهای مرتبط شورای تامین و هیئت اجرایی برگزار شد راهکارهای مختلف برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات بررسی و تصمیمات لازم گرفته شد.

 عبادی در ادامه عنوان کرد: در یکی از این جلسات که هر دو نامزد انتخابات به مرحله دوم راه یافته نیز حضور داشتند، تذکرات و پیشنهادات لازم با در نظر گرفتن رفاه و آسایش مردم در حوزه های انتخاباتی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

وی در خصوص برگزاری انتخابات در این مرحله اشاره داشت: ۱۲۸ شعبه با همکاری بیش از چهار هزار و ۵۰۰ نفر اعم از عوامل اجرایی و سایر نیروهای مرتبط دردهم اردیبهشت ماه جاری کار برگزاری انتخابات را از سر خواهند گرفت.

عبادی در پایان ضمن دعوت از شهروندان حوزه انتخایاتی بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان برای حضور در پای صندوق های انتخاباتی تاکید کرد: با برگزاری انتخاباتی پرشور بار دیگر مشت محکمی به دهان دشمنان نظام و ولی فقیه خواهیم زد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان