کد خبر: 304433
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، شکست تیمهای نفت تهران و تراکتورسازی و تساوی ذوبآهن در مسابقات عصر روز یکشنبه بهترین خبری بود که به اردوی آبیهای خوزستان رسید تا شاگردان ویسی در آستانه قطعی کردن کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آتی قرار بگیرند.

فاصله شش امتیازی و تفاضل گل بهتر استقلال خوزستان نسبت به تیمهای تراکتورسازی و نفت تهران این شانس را به نماینده فوتبال خوزستان میدهد تا با مغلوب کردن راهآهن تهران در هفته بیستوهشتم حضورش در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا را تضمین کند و در دو بازی آخر برای کسب عنوان قهرمانی تلاش کند.

استقلال خوزستان برای قهرمان شدن نیاز به پیروزی در سه بازی باقی مانده در کنار توقف احتمالی دوتیم پرسپولیس و استقلال تهران دارد اما این تیم با توجه به فاصله شش امتیازی و تفاضل شش گل بیشتر از تراکتورسازی میتواند با یک پیروزی در بازی بعدی مقابل راهآهن حضورش در لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کند و سپس برای تصاحب قهرمانی بجنگد.

همچنین بازی تیم های فولاد خوزستان و استقلال اهواز در ورزشگاه غدیر و بازی دو تیم استقلال خوزستان و راه آهن تهران از هفته بیست وهشتم لیگ برتر باشگاه های ایران در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود.

این دو بازی به طور همزمان با دیگردیدارهای لیگ برتر ازساعت ۱۸ روز پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان