کد خبر: 304370
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – دروازه بان تراکتورسازی می گوید الهلالی ها پس از شکست مقابل آنها تحت فشار بودند.

داریوش سعیدی-عصر اهواز؛ محمد رضا اخباری رکورد جالبی از خود در لیگ قهرمانان به جا گذاشته است؛ 5 بازی و 4 کلین شیت. او بعد از برد شیرین تراکتور در آسیا مقابل الهلال و صعود مقتدرانه تراکتورسازی به دور بعد، توضیحاتی داد. 
پیش بینی ها را به هم زدیم
کارشناس ها شانس زیادی برای تراکتور قابل نبودند. می گفتند الهلال تیم اول آسیاست. ولی ما نشان دادیم چه بازیکنان با کیفیتی داریم. تیمی بزرگ هستیم و کادر فنی خوبی داریم. پیش بینی ها را به هم زدیم و الهلال را بردیم.
امیدورام باعث حذف الهلال شویم
قطعا بازی برگشت خیلی سخت تر خواهد بود. الهلال برای ماندن در مسابقان نیاز به برد دارد. با تمام قوا می آید. بازی برگشت در مسقط سخت تر خواهد بود. امیدوارم دوباره آنها را ببریم. هدف ما حذف الهلال نیست ولی قطعا دنبال این هستیم که آنها را در بازی بعدی ببریم و باعث حذفشان شویم.
الهلالی ها ناراحت بودند

در قطر اصلا مشکلی وجود نداشت. فقط حیف شد که دو تیم در زمین خودشان بازی نکردند. تماشاگرها بازی را خیلی زیبا می کنند. اتفاقا به نفع ما شد که در نهایت آرامش به داخل زمین رفتیم و توانستیم الهلال را ببریم. میزبانی قطر هم خوب بود. حتی در فرودگاه هم معطل نشدیم. ولی این کار عربستانی ها جالب نبود که میزبانی را از دو طرف گرفتند. باعث شدند نه ما میزبان باشیم نه آنها. خود الهلالی ها ناراحت بودند که حمایت طرفداران شان را نداشتند. بلایی بود خودشان سر خودشان کردند.

عربستانی ها تحت فشار بودند

بعد از شکست به عربستانی ها خیلی فشار آمد. آنها تیم بزرگی بودند که به ما باختند. بازی برای دو طرف حیثیتی بود. چون شکست خورده بودند خیلی فشار زیادی به آنها وارد شد. بعد هم که دیدید کنفرانس مطبوعاتی بازی را تحریم کردند.

بهترین رکورد کلین شیت

رکورد خوبی در آسیا زده ام. خدا را شکر از 5 بازی 4 بازی کلین شیت کرده ام و از این نظر رکورد آسیا درست من است. خوشحالم و افتخار می کنم. خوشحالم که برای تیم بزرگی مثل تراکتور این افتخار را به دست بیاوریم. انشالله در بازی های بعدی هم روند خوبی داشته باشم. این را هم بگویم که اصلا دنبال کلین شیت و این چیزها نیستم و هدفم تنها موفقیت تیم است.

دوست دارم در لیگ برتر بازی کنم

سن و سالم الان دقیقا برای حضور در اروپا خوب است. خودم هم دوست دارم در این قاره بازی کنم. پیشنهادهایی سال قبل و امسال بود ولی چون سرباز بودم نشد جواب مثبت بدهم ولی در آینده و انشالله زمانی که خدمتم تمام شد، یک تصمیم خوب خواهم گرفت. البته در آن زمان یکی از اولویت هایم هم بازی در تراکتورسازی است. خودم دوست دارم در لیگ برتر انگلیس بازی کنم ولی می دانم که خیلی کار سختی است.

درباره پاداش شنیده ام

من هم شنیده ام که گفته اند 200 سکه به کل تیم داده اند. ما که چیزی ندیدیم. امیدوارم که این خبر درست باشد چراکه ما بازیکنان سرباز اینجا پول نمی گیریم. فقط به ما پاداش می دهند. یعنی در آمد ما در تراکتور از همین پاداش ها است.

 

252 43

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان