یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 304312
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > دیگر ورزشها – سایت کمیته ملی المپیک نوشت:سلمان خان هنرپیشه مشهور بالیوودی به عنوان سفیر حسن نیت المپیک ریو برگزیده شد.

اتحادیه المپیک هند سنت شکنی کرد و این بار بر خلاف عادت خود که از میان وزشکاران ،سفیر حسن نیت المپیک را انتخاب می کند طرحی نو را پیاده کرد و به یکباره سلمان خان هنرپیشه مشهور بالیوودی که شهرت جهانی دارد را انتخاب کرد.
سلمان خان در این خصوص گفت:«من افتخار می کنم که اتحادیه المپیک هند مرا برگزیده است ،همچنین امیدواریم که با یاری هم و دست در دست دادن یکدیگر بتوانیم در برداشتن گامی موثر در المپیک ریو به منظور ارتقاء کمی و کیفی ورزشکارانمان موفق باشیم و من اطمینان دارم که در ریو متفاوت تر از همیشه ظاهر می شویم.»
گفتنی است پیش از این از افتخار آفرینان المپیکی هند در رشته های بوکس،هاکی و تیر اندازی در این مسند ایفای نقش کردند.

 

251 41منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان