یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 304286
تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال ملی – باشگاه استقلال اعلام کرد بیانیه ای که در تمرین این تیم خوانده شد، کار یک هوادار بود.

به گزارش عصر اهواز؛ در حالی که خبر رسید روز گذشته در تمرین استقلال بیانیه ای علیه کروش سرمربی تیم ملی خوانده شده و البته این بیانیه موضوع رسمی آبی ها بوده، مسئولان این باشگاه چنین چیزی را تکذیب کردند. امروز سایت رسمی باشگاه استقلال با تکذیب این بیانیه نوشت: «در پی انتشار خبری در یکی از رسانه ها مبنی بر انتشار بیانیه ای علیه کارلوس کروش، سرمربی تیم ملی در محل تمرین آبی پوشان، به این وسیله اعلام میشود هیچ بیانیه ای در مورد سرمربی محترم تیم ملی در محل تمرین استقلال نوشته، خوانده و یا منتشر نشد و تنها یک برگ کاغذ که اظهار نظر شخصی یک هوادار بود، وجود داشت که بلافاصله هم توسط مسئولان تیم، جمع آوری شد. باشگاه استقلال اعلام می کند با تیم ملی تعامل لازم را داشته و برای کارلوس کروش سرمربی محترم آن نیز احترام کامل قائل است.»

252 43

 

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان