کد خبر: 304187
تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز یکشنبه در نشست با حجت الاسلام سپهر مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده در کتابخانه های عمومی، فراگیری و پراکندگی این نهاد در تمام سطح استان تا حد روستاها را امتیازی منحصر به فرد دانست که می تواند نقشی بسیار تعیین کننده در بهبود فرهنگ شهروندی و ارتقای فرهنگ عمومی و دانایی جامعه ایفا کند.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی خوزستان با اشاره به تعلق قشر جوان به تکنولوژی های روز دنیا، استفاده از علوم و نرم افزارهای نوین و دیجیتالی را راهی مؤثر برای ایجاد تحول مثبت در کتابخانه ها دانست.

استاندار خوزستان با ابراز رضایت از وضعیت اجرای پروژه های احداث کتابخانه و روند مطلوب و با کیفیت آنها، تأکید کرد که در نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان خوزستان با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، سازمان بازرسی، اداره امور مالیاتی و دیگر اعضای انجمن، مسئله مطالبات مالی کتابخانه ها و بودجه ی این نهاد فرهنگی به طور جدی بررسی و موانع و مشکلات موجود برطرف شود.

در پایان این دیدار لوح تقدیر امضا شده توسط دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور که در سال گذشته به مناسبت انتخاب دکتر مقتدایی به عنوان استاندار برگزیده در توجه به امور کتابخانه ها صادر شده بود، تقدیم شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان