کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 304039
تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، تیم فوتبال رئال مادرید در هفته سی و پنجم رقابتهای لالیگا و در روزی که رونالدو را به همراه نداشت و چند بازیکن از جمله راموس و مودریچ را هم روی نیمکت داشت مهمان رایو وایه‌کانو بود که شاگردان زیدان در ادامه نتایج خوب خود در هفته های گذشته، این بار هم رایو وایه‌کانو را ۳ بر ۲ شکست دادند تا صدرنشین شوند.

نیمه نخست این بازی که زیر بارش شدید باران برگزار شد با شوک زودهنگام به رئال مادرید همراه شد. آدریان امباریا در دقیقه پاس عرضی از سمت چپ را درون دروازه ناواس جای داد و در دقیقه ۱۴ نیز میکو گل دوم میزبان را به ثمر رساند.

رئالی ها در غیاب رونالدوی مصدوم بر شدت حملات خود اضافه کردند و سرانجام در دقیقه ۳۵ روی ضربه سر دیدنی گرث بیل موفق به گلزنی شدند و به بازی برگشتند. این نیمه با نتیجه ۲ بر برای رایو وایه کانو خاتمه یافت.

در نیمه دوم تیم رئال فشار را روی دروازه حریف مضاعف کرد و خیلی زود در دقیقه ۴۹ روی ضربه سر لوکاس واسکوئز به گل تساوی دست یافت. رئالی ها به تلاش خود برای گل سوم ادامه دادند و سرانجام در دقیقه ۸۱ روی ضربه گرث بیل به گل سوم دست یافتند تا در یک دیدار دشواره ۳ امتیاز ارزشمند کسب کنند.

رئالی ها با این برد ۸۱ امتیازی شدند و حالا موقتا از بارسلونا و اتلتیکو مادرید پیشی گرفته اند. بارسلونا و اتلتیکو مادرید هم با ۷۹ امتیاز و بخاطر تفاضل گل دوم و سوم هستند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان