کد خبر: 303871
تاریخ انتشار: شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان باخت تیمش را با وجود شیوه‌ی بازی‌ای که ارائه داده، جالب نمی‌داند.

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ بعد از شکست سه بر صفر تیمش برابر استقلال گفت: هیچوقت جالب نیست که یک بازی را واگذار کنید، مخصوصا وقتی به این شیوه بازی می‌کنید. مثل این بود که دو گل اول را در رختکن خورده بودیم.

او افزود: بازی امروز در شأن فولاد نبود. بازیکنان ما فکر می‌کردند بارسلونا هستند و بدون اینکه بخواهند کاری در مقابل توپ‌های ارسالی داشته باشند، بازی کردند. من به خاطر نمایشی که ارائه کردیم خجالت زده هواداران هستم. متاسفانه امروز علاوه بر مشکلاتی که داشتیم، مشکلاتی مثل مصدومیت شریفات را هم داشتیم و قدرت برگشتن به بازی را هم نداشتیم.

سرمربی فولاد درباره شروع ضعیف تیمش در نیمه دوم بیان کرد: وقتی شما نیمه اول را ضعیف بازی کرده باشید، نیمه دوم خیلی ارزشی ندارد.

وی درپاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که مذاکراتی شده تا او سال بعد سرمربی استقلال باشد، گفت: واقعا ساده نیست که بخواهیم در این‌باره صحبت کنیم چون امروز روز سختی بود و اجازه دهید به این سوال پاسخ ندهم. الان ذهنم مشغول این بازی است.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که هدف تیمش در این فصل ماندن در لیگ بوده یا کسب سهمیه آسیایی، اظهار کرد: هدف کلی ما این بود که بازیکنان جوانی را به میدان بیاوریم ولی خودم فرد جاه طلبی هستم و در هر لیگی به دنبال اهداف دیگری هستم و طبیعتا من از کیفیت نتیجه گیری تیمم در این فصل راضی نیستم. در اهواز دوستان همکارتان همین سوال را از من پرسیدند ولی به آنها گفتم که این فصل برای من به جای 12 ماه، 18 ماه طول کشید.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان