کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303854
تاریخ انتشار: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، محمدرضا عارف عصر جمعه در جمع مردم ملایر بابیان اینکه مردم در گام دوم مسیر تعالی و پیشرفت کشور را استوارتر از گام اول برداشتند، اظهار داشت: مردم گام اول را در خرداد ۹۲ برداشتند و مسیر تعالی و پیشرفت کشور را ترسیم کردند و حال باید این راه باید تصویب و تثبیت شود.         

وی بابیان اینکه مردم در ۷ اسفند کاری کارستان کردند، اظهار داشت: در اغلب حوزه‌های انتخابیه نتایج فوق تحلیل‌ها بود و حتی تحلیل اصلاح‌طلب‌ها و نتایج انتخابات بیانگر این بود که مردم ما  از نخبگان سیاسی و مدعیان سیاسی جلوتر هستند و آنچه باید در دستور احزاب و نخبگان سیاسی قرار گیرد آن است که تلاش کنیم به‌پای مردم برسیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه خدمت گذاری به مردم افتخاری بس بزرگ است، گفت: مسیر عقلانیت و تدبیر، آرامش و پاسخگویی به نیازهای مردم باید ادامه یابد.

وی با تأکید بر اینکه مسیر رشد و تعالی کشور مسیری است که در آن اشتغال جوانان تحصیل‌کرده دانشگاهی، پاسخ به نیازهای همه مردم، تعدیل خط فقر و تلاش برای نابودی فقر، پاسخ به مطالبات زنان سرپرست خانوار و پاسخگویی به همه نیازهای کشور را در پی دارد، گفت: باید پاسدار آرمان‌های انقلاب بود و تلاش برای تحقق همه آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب در دستور کار باشد.

وی بابیان اینکه نسل سوم انقلاب و جوانان باید پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب باشند و این امانت را از نسل اول تحویل بگیرند و با ارتقا جایگاه انقلاب و ظرفیت‌سازی برای نقش‌آفرینی انقلاب درصحنه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی گام‌های اساسی بردارند، گفت: اگر فردی در خرداد ۹۲ کاری کرد جز وظیفه چیزی نبود و این برند متعلق به یک نفر نیست و متعلق به همه اصلاح‌طلبان است.

عارف تأکید کرد: در دهه چهارم انقلاب باید بسیاری از اختلاف‌نظرها و بحث‌های سه دهه گذشته که هیچ ثمره‌ای جز کدورت، فاصله انداختن بین بچه‌های انقلاب و سکون و رکود نداشته را کنار بگذاریم.

عارف بابیان اینکه نمی‌گوییم مجالس گذشته زحمت نکشیده‌اند اما میگوییم مجالس گذشته باید بهتر کار می‌کردند، گفت: مسیر رشد و تعالی کشور را باید بهتر ترسیم می‌کردند و به‌جای پرداختن به مسائل مختلفی که هیچ خاصیتی جز کدورت و دل‌زدگی ندارد بر اساس اهداف مشترک و منافع ملی حرکت کنند که این نگاه را به مجلس دهم داریم.

عارف به برجام اشاره و تأکید کرد: برجام یک مذاکرات سخت و نفس‌گیر در برابر قدرت‌های بزرگ دنیا بود اما نمایندگان شما با پشتوانه حضور شما و با رهنمودهای شجاعانه و راهگشای رهبری کار ارزشمندی انجام دادند.

وی بابیان اینکه در مذاکرات دو هدف عمده را تعقیب می‌کردیم و آن لغو تحریم‌های ظالمانه و پذیرش مشروعیت فعالیت‌های هسته‌ای به دنیا بود که به هر دو هدف رسیدیم، گفت: در فضای جدیدی که در مجلس ایجاد می‌شود باید همکاری صمیمانه‌ای با دولت داشت تا آثار مثبت برجام را در زندگی آحاد ملت احساس کنیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان