یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303852
تاریخ انتشار: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مشاور ویژه سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید درباره هیچ بازیکنی صحبت نمی‌کند.

به گزارش ایسنا، نصرالله عبداللهی درباره پیروزی استقلال مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: خیلی سخت بود که پس از شکست مقابل پرسپولیس تیم را برگردانیم اما خدا را شکر این اتفاق افتاد و توانستیم سه گل به فولاد بزنیم.

او درباره شعارهایی که هواداران استقلال علیه مدیریت باشگاه سر دادند هم گفت: من بازی را در رختکن و از طریق تلویزیون دیدم و این شعارها را نشنیدم. باید پیگیری کنیم ببینیم از کجا این شعارها سر داده شده است.

او درباره اینکه عنوان کرده عمران زاده شرایط روحی خوبی ندارد گفت: من هیچ وقت درباره بازیکنان صحبت نمی‌کنم و هیچ وقت نگفته‌ام عمران‌زاده شرایط روحی خوبی ندارد. مربیان او را در اختیار باشگاه قرار دادند و گفتند که از نظر روحی آمادگی تمرین کردن ندارد. ما کارهایی که کادر فنی می‌خواهد را انجام می‌دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است برای عمران زاده جلسه کمیته انضباطی برگزار شود گفت: باید ببینیم کار به جلسه کمیته فنی می‌رسد یا خیر و بعد درباره آن تصمیم‌گیری کنیم.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان