کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303836
تاریخ انتشار: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سیاوش بختیاری زاده شامگاه جمعه پس از شکست تیمش در برابر پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران در ورزشگاه تختی اهواز اظهار کرد: امروز رفتار هواداران پرسپولیس تهران در شان نام بزرگ این تیم نبود و آنها رفتاری از خود نشان دادند که زیبنده نیست.

وی افزود: متاسفم که امروز شاهد چنین صحنه های زشتی در ورزشگاه تختی اهواز بودیم و از این بابت بسیار ناراحت هستم ولی هواداران باید بدانند باید معرف تمدن بزرگ ایران باشند نه اینکه چنین صحنه هایی را در ورزشگاه ایجاد کنند.

بختیاری زاده بیان کرد: بهترین زمان بازی برای جبران گل های حریف را به خاطر رفتار زشت هواداران پرسپولیس تهران در ورود به زمین بازی از دست دادیم.

سرمربی استقلال اهواز بیان کرد: قبول دارم که پرسپولیس در شرایط فعلی تیم خوب و آماده ای است ولی این تیم در طول این فصل در اختیار هیج تیمی به اندازه ما موقعیت خطرناک قرار نداده بود. امروز بازیکنان ما بازی خوبی از خود نشان دادند و هفت تا هشت موقعیت خطرناک به دست آوردند که به خوبی از آن استفاده نکردند.

بختیاری زاده عنوان کرد: اینکه می گویند این بازی نباید در تختی برگزار می شد را قبول ندارم. حق طبیعی ما به عنوان تیم میزبان بود که در این ورزشگاه بازی کنیم ولی به نظر من اتفاقات این بازی برنامه ریزی شده بود چرا که تماشاگران استقلال اهواز نشسته بودند و رفتاری بدی از خود نشان دادند ولی حرکات زشت از طرف هواداران حریف بود.

وی بیان کرد: داور در این بازی به خوبی قضاوت نکرد. متاسفانه وی تحت تاثیر جو ورزشگاه به سود تیم حریف ضربه پنالتی اعلام کرد و من به این پنالتی مشکوک هستم.

بختیاری‌زاده با بیان اینکه حوادث ایجاد شده در یان بازی باعث شد تمرکز تیم ما از بین برود، بیان کرد: از ماموران انتظامی این بازی تشکر می کنم ولی واقعا این رفتار و حواشی ما را اذیت کرد.

به گزارش مهر، از سری رقابت های هفته هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز جمعه تیم های استقلال اهواز و پرسپولیس تهران در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی پرحاشیه و پرتنش را تیم میهمان با نتیجه دو بر صفر به سود خود پایان داد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان