کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303785
تاریخ انتشار: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه‌های نماز جمعه امروز ، سوم اردیبهشت ماه با اشاره به اینکه اسلام اصیل حقیقی سیره حضرت علی(ع) و ائمه اطهار(ع) است، اظهار کرد: این حقیقت همواره باید بیان شود.

وی بیان کرد: اعتکاف سنت حسنه محمدی (ص) است که با کیفیت و کمیت در سراسر کشور در حال برگزاری است.

امام جمعه اهواز گفت: برخی از کشورها با حمایت و سرکردگی آمریکا، حزب‌الله لبنان را تروریست خوانده‌اند. مقاومت لبنان و علامه مجاهد سید حسن نصرالله افتخار همه جهان اسلام است و این حرف‌ها چیزی از بزرگی آنها کم نمی‌کند.

موسوی جزایری عنوان کرد: روز ارتش و در رژه نیروهای مسلح از موشک اس ۳۰۰ رونمایی شد؛ این امر باعث شد آمریکا و اسرائیل بسیار بترسند. این موشک برای دفاع است و تا زمانی که به ما حمله نشود از آن استفاده نمی‌شود و این وسیله‌ای دفاعی است.

وی گفت: در عراق مناقشاتی راه افتاده که هدف آنها اصلاحات است و می‌خواهند از نیروهای با تجربه قدیمی استفاده کنند که این امر مومنان را نگران کرده که این موضوع بهانه‌ای برای تضعیف شیعیان نباشد و دوباره تفاله حزب بعث بر کار آید.

موسوی جزایری تصریح کرد: با توجه به روز شورای اسلامی شهرها، هدف از تشکیل آن نظارت بر شهرداری برای پیشرفت کار و عمل پاک بوده است تا از رشوه، پارتی بازی و ارتشاع خبری نباشد.

وی بیان کرد: در پی سیل اخیر خوزستان، همه ما برای سیل زدگان ناراحت هستیم و مسئولان باید کمک کنند. آنچه برای سیل زدگان اهمیت دارد جبران خسارت است.

امام جمعه اهواز با اشاره به اقتصاد مقاومتی گفت: این امر به عنوان مایه نجات به سود ملت و امر مقام معظم رهبری است و ما دیگر هیچ عذری برای عدم اجرای آن نداریم و همه باید در این عرصه به میدان بیایند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان