یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303771
تاریخ انتشار: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی ظهر جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان دزفول اظهار کرد: امیدوار هستیم در این سال اقتصاد مقاومتی شاهد به بار نشستن ظرفیت های بی بدیل، اثر گذار و دشمن شکن نهاد امامت جمعه در شهر مقاوم و شهید پرور دزفول باشیم.

وی با بیان اینکه دزفول ظرفیت برگزاری نمازجمعه های زیادی را دارد، افزود: قطعا می توانیم در شهرستان دزفول قرارگاه فرهنگی را که مورد تأکید مقام معظم رهبری است را ایجاد و عملی کنیم.

امام جمعه دزفول با اشاره به معارفه امامت جمعه جدید شهر امام دزفول گفت: وجود حجت الاسلام احمد فیض الاسلام قطعا می تواند شهر امام و بخش مرکزی دزفول را از نظر فرهنگی قوی کند و ظرفیت های این بخش را به خوبی نشان دهد.

قاضی دزفولی به حادثه وقوع سیلاب در دزفول اشاره و بیان کرد: در جریان وقوع سیلاب همکاری تمام دستگاه ها و نهادهای شهرستان باعث شد تا هیچگونه تلفات جانی نداشته باشیم. هرچند خسارات مالی زیادی رخ داد اما قطعا اگر حضور مدیران و دستگاه ها به ویژه ارتش و سپاه نبود خسارات مالی بسیار بیشتر از میزان کنونی بود.

وی نقش نیروهای شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر، فرمانداری، ارتش و سپاه را در کنترل و جلوگیری از افزایش خسارت های سیلاب دردزفول مؤثر دانست و این اقدامات را مورد تقدیر برشمرد.

امام جمعه دزفول با تأکید براینکه روند همدلی و همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان در کمک به مردم خسارت دیده باید تداوم یابد، تصریح کرد: در جریان وقوع این سیلاب بسیاری ازخانواده های روستایی شهرستان تمام دارایی خود را از دست دادند، دولت وعده داده که با تمام ظرفیت دراین زمینه همکاری خواهد کرد اما قطعا شرایط اقتصادی نامناسب کنونی کشور به گونه ای نیست که امیدوار باشیم تمام خسارت های این مردم زیان دیده جبران می شود.

قاضی دزفولی یادآورشد: فرهنگ اقدامات خیر از دیرباز در دزفول وجود داشته و مردم این شهرستان همواره در کارهای خیر پیشقدم بوده اند بنابراین لازم است که مردم شهرستان در زمینه کمک به همشهریان آسیب دیده از حادثه سیل به هرصورت ممکن کمک کنند تا زندگی این مردم آسیب دیده بتواند به روال عادی بازگردد. ضمن اینکه در خطبه های نماز جمعه شهرستان نیز مردم را به همکاری در این زمینه دعوت خواهیم کرد.

به گزارش مهر، در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین احمد فیض الاسلام به عنوان امامت جمعه جدید شهر امام دزفول معارفه شد و حکم وی توسط مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه  جمعه استان خوزستان قرائت و اهدا شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان