کد خبر: 303758
تاریخ انتشار: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سید فتح الله هاشم نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی دو روز اخیر کمک های جدیدی به روستاهای سیل زده اهواز  شامل ۴۰ کیسه آرد با  همکاری قرارگاه خاتم و حدود ۷۰ کیسه برنج و یک هزار و ۷۰۰ کنسرو توزیع شد.

وی با بیان اینکه در همینمدت سه هزار قرص نان و یک هزار و ۵۰۰ بطری آب توزیع شده است ادامه داد:  روز گذشته حدود ۳۰۰ بطری روغن و یک هزار قالب صابون و ۳۰۰ قوطی پودر رختشویی، اقلام بهداشتی هم توزیع کردیم.

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز تصریح کرد: اعزام تیم پزشکی به روستای سید زاهر ویزیت و توزیع دارو هم انجام شد و همچنین یک پیرزن که تشخیص دادند را برای درمان منتقل کردیم.

هاشم نژاد بیان کرد: در حال حاضر خدمات رسانی و امدادرسانی ها تنها به سه روستای سید زاهر، سید هاشم و سید یدیم در حوزه شهرستان اهواز انجام می شود.

وی عنوان کرد: واقعا صحیح نیست که برخی ها اعلام کنند هلال احمر برای انجام خدمات رسانی شناسنامه گرفته و بر اساس آن مواد غذایی توزیع می کند.

وی گفت: البته روز اول در این مناطق یک سرشماری انجام می دهیم اما هیچگاه کمک هلال احمر منوط به ارائه شناسنامه نبوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز ادامه داد: چون اگر ارزیابی اولیه را انجام ندهیم یا به آن روستاها زیاد می دهیم و یا از حق کسی دیگر خورده می شود و یا کم می دهیم و حق آنها ضایع شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان