کد خبر: 303745
تاریخ انتشار: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرکل هماهنگی و ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: قرار است نشست معاونان فرهنگی و امور جوانان سراسر کشور هر شش ماه یک بار برگزار شود علاوه بر آن نشست‌های منطقه‌ای تشکیل خواهد شد.

سید جواد رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس «جوانان» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این خبر اظهارکرد: سال گذشته دو نشست با حضور معاونان فرهنگی و امور جوانان ادارات کل ورزش و جوانان برگزار شد و این نشست‌ها را ارزیابی بسیار دقیقی کردیم که بر اساس نتایج به دست آمده نشست‌های برگزار شده بر هماهنگی بین استان‌ها برای اجرای برنامه‌ها کاملا موثر بوده است.

وی در ادامه گفت: استان‌های مختلف پیشنهادات گوناگونی را درباره فاصله زمانی بین نشست‌ها و شکل برگزاری آن‌ها ارایه دادند و قرار شد که هر شش ماه یک بار نشست سراسری معاونان فرهنگی و امور جوانان برگزار شود.

مدیرکل هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افزود: در آخرین نشست که در قشم برگزار شد، کل استان‌ها به شش منطقه تقسیم شدند وقرار شد جلسات معاونان فرهنگی و امور جوانان برای تبادل نظر ، همکاری و انتقال تجربیاتشان به یکدیگر با یک فاصله زمانی مشخص در سطح منطقه‌ای برگزار شود که نخستین نشست منطقه‌ای اسفند ماه در استان البرز برپا شد.

وی تاکید کرد: تشکیل نشست‌های منطقه‌ای اثرات بسیار خوبی می‌تواند داشته باشد و نتیجه و نحوه برگزاری این نشست‌ها در نشست سراسری معاونان فرهنگی و امور جوانان ارایه شود.

به گزارش ایسنا، استان‌های کشور بر اساس موقعیت منطقه‌ای خود به 5 گروه تقسیم می‌شوند. منطقه اول شامل استان‌های تهران، قزوین، مازندران، سمنان، گلستان، البرز و قم، منطقه دوم شامل استان‌های اصفهان، فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان و کهکیلویه و بویراحمد، منطقه سوم شامل استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان و کردستان، منطقه چهارم شامل استان‌های کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان، مرکزی و خوزستان و منطقه پنجم شامل استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، کرمان، یزد و سیستان و بلوچستان می‌شود.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان