یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303574
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از شبکه سومریه، «استوارت جونز» سفیر آمریکا در عراق روز چهارشنبه هرگونه تماس با سفارت ایران پیرامون حمایت از سلیم الجبوری رئیس پارلمان و حیدر العبادی نخست وزیر عراق را رد کرده و اظهار داشت که از موضع ایران در این خصوص بی اطلاع است.

جونز گفت: هیچ گونه تماسی با سفارت ایران پیرامون حیدر العبادی نخست وزیر و سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق انجام نشده و من از موضع ایران در این باره اطلاعی ندارم.

وی افزود: ۲۰۰ نظامی آمریکایی وارد عراق خواهند شد و بر روی توپ های موسوم به «هایمرس» کار خواهند کرد ضمن اینکه دیگر نیروهای آمریکایی به عنوان مستشار فعالیت خواهند کرد. سفیر آمریکا در بغداد در عین حال وجود نیروهای رزمی یا پایگاه های آمریکایی در عراق را تکذیب کرد.

جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در جریان سفر به بغداد در تاریخ ۸ آوریل جاری اعلام کرد که کشورش هیچ نقشی در تغییرات کابینه عراق ندارد و این یک مساله داخلی است.

 

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان