یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303338
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه شورای اداری استان سمنان با تاکید بر اینکه فاصله و تفرقه به ضرر همه است، اظهارداشت: ایرانیان اعضای یک خانواده اند و ما نظام واحد و رهبری واحد داریم و رهبر انقلاب استمرار راه امام راحل هستند.

وی هدف از برجام را آماده کردن فضا برای رونق ذکر کرد و با تاکید بر اینکه برجام، کار بزرگ ملت و رهبری است، گفت: ما تسلیم دشمن نمی شویم اما اهل تعامل سازنده هستیم.

رییس‌ جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل فراوان در بخش‌های مختلف برای توسعه و آبادانی استان سمنان، بر استفاده و بهره‌گیری هر چه بهتر از این فرصت‌ها در راستای ایجاد تحرک و تحول در مسیر رشد پرشتاب این استان تأکید کرد.

روحانی با تشکر از مردم غیور استان سمنان بخاطر محبت و استقبال پرشور از کاروان تدبیر و امید، اظهار امیدواری کرد که این سفر مایه خیر و برکت بیشتر برای این استان باشد.

وی وحدت، همدلی و همزبانی میان مسئولان، ائمه جمعه، علما، دانشگاهیان و فرهیختگان را یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استان سمنان برشمرد و افزود: وجود آیت‌الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در این استان برای ثبات و وحدت و انسجام در میان مردم و مسئولان این استان مفید و مثمرثمرات ارزشمندی است.

رئیس دولت یازدهم با اشاره به اینکه مردم خدمات خادمین خود را هیچگاه فراموش نخواهند کرد، گفت: ملت ایران همه عضو یک خانواده بزرگ هستند و افتخار ما خدمت به مردم است و این بالاترین توفیق و بزرگترین مسئولیتی است که در شرایط فعلی بر عهده ما قرار دارد.

رییس‌ جمهوری عهده‌دار بودن مسئولیت در نظامی اسلامی را وظیفه‌ای سنگین بر دوش مسئولان برشمرد و خاطر نشان کرد: امام راحل به عنوان شخصیتی استثنایی با حمایت مردم توانست انقلاب عظیمی را در این کشور به پیروزی برسانند و نظام اسلامی را که به واقع همه ارکان آن بر پایه قوانین اسلام است، ایجاد کرده و امروز هم مقام معظم رهبری همان مسیر را ادامه می‌دهند و این افتخاری برای ما در کشور است که تحت نظر ولی امر به مردم خدمت می‌کنیم.

روحانی با تأکید بر اینکه وحدت و همبستگی افتخار برای همه ما است، گفت: اگر شکاف و اختلاف کوچکی میان ما باشد، دشمنان خوشحال شده و با سوء استفاده قصد توطئه خواهند داشت. امروز بسیاری از چشم‌های جهان به ایران دوخته شده است و همه ما باید برای خدمت به مردم و عزت کشور، تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه اساس اقدامات دولت بر مبنای خواست و اراده مردم و رأی و نظر آنان در انتخابات سال ۹۲ و هدایت‌ها و حمایت‌های مقام معظم رهبری است و برجام موفقیت و اقدامی بزرگ بود که از سوی ملت ایران به انجام رسید و ما باید این راه ادامه دهیم، اظهار داشت: قدم اول این بود که سایه تهدید و تحریم را از کشور برداشته و کاری کنیم که سرمایه برای انجام امور و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی وارد کشور شود.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: تحقق سریعتر اقتصاد مقاومتی در گرو سرمایه و فناوری است چرا که ما برای توسعه و پیشرفت و موفقیت در بسیاری از بخش‌ها در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی به فناوری‌های جدید و سرمایه‌گذاری نیازمندیم.

روحانی با اشاره به ضرورت حفظ عزت و وحدت ملی، گفت: امروز فضایی برای کار و تلاش در راستای توسعه کشور بوجود آمده که باید از آن برای ایجاد تحرک در بخش‌های مختلف به خوبی استفاده کنیم.

وی اشتغال را موضوعی مهم در کشور دانست که باید متناسب با تحصیلات و تخصص افراد توسعه پیدا کند، افزود: استان سمنان ویژگی های بسیار خوبی برای جذب سرمایه و اشتغال دارد و شاهراه مواصلاتی در کشور است که با اجرای طرح برقی شدن قطار تهران- مشهد و کاهش فاصله زمانی سمنان با تهران تحولی خوب در رشد و توسعه این استان ایجاد خواهد شد.

رییس‌ جمهور استان سمنان را استانی امن و آرام با مردمی متواضع، اخلاق‌مدار و متدین دانست و خاطر نشان کرد: استان سمنان با بهره‌گری از معادن غنی، نیروی انسانی متخصص و جایگاه جغرافیایی مناسب باید در مسیر تحول و توسعه پرشتاب گام بردارد.

روحانی نظام جمهوری اسلامی ایران را نظامی مردم‌سالار دانست که همه مسئولان آن از طریق آراء مردم انتخاب می‌شوند و ادامه داد: دولت باید به وظایف خود عمل کند و در عین حال باید مردم را تشویق و شرایط را برای سرمایه‌گذاری آنان تسهیل و از سوی دیگر باید از امکانات جهانی و کارآفرینان و سرمایه‌گذاران استفاده و در جهت جذب سرمایه‌ داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری در این استان استفاده کنیم.

وی با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام در بین همه قوا و بخش‌های کشور گفت: همه باید برای پیشرفت ایران عزیز دست هم دهیم.

دکتر روحانی اظهار امیدواری کرد آنچه در این سفر برای استان سمنان به تصویب رسیده در سال ۹۵ و ۹۶ از سوی دولت اجرایی شود و شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون این استان باشیم.

پیش از سخنان رییس‌ جمهوری آیت‌الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی و استاندار دیدگاه‌های خود را در راستای استفاده از شرایط، توانمندی‌های استان و موانع و مشکلاتی که در این مسیر قرار دارد، بیان کردند.

همچنین محمدباقر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نیز گزارشی از طرح‌ها و اعتبارات اختصاص یافته در جهت توسعه و عمران استان سمنان ارائه کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان