کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303301
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سید مرتضی نعمت زاده عصر امروز در جلسه ستاد اربعین با بیان اینکه شلمچه باید به عنوان یک برند برای خرمشهر معرفی شود، بر لزوم مهندسی رسانه ها برای ارائه تصویر مناسب و منتصب به خرمشهر از شلمچه تاکید کرد.

وی نمایش و نگارش نکات مثبت و پرهیز از بزرگنمایی کاستی ها را رسالتی بر دوش اصحاب رسانه ها برای معرفی خرمشهر به عنوان خطه ای مقدس دانست.

معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در ادامه به موسوم اربعین سال گذشته اشاره و عنوان کرد: خدمات دهی اربعین درسال گذشته، پروژه ای جهادی با مدیریتی جهادی در سطح ملی، استانی و شهرستانی بود که مسیری راهبردی و استراتژیک را ایجاد کرد.

وی این تجربه موفق را ناشی از همکاری و تعامل و دارای دستاوردهای عظیم دانست و گفت: اگر در تمام زمینه ها این گونه عمل شود به موفقیت های بزرگی دست خواهیم یافت و تجربه اربعین ثابت کرد اگر همه افراد در کنار هم باشند می توانیم معجزه کنیم.  

گردشگری معنوی فرصتی برای احیای اقتصاد خرمشهر

نعمت زاده با بیان اینکه خرمشهر از نعمت جاذبه ای گردشگری معنوی برخوردار است، توضیح داد: استفاده از ظرفیت هایی همچون زیارت کاروان های راهیان نور و زوار اربعین می تواند به نوعی گردشگری تعریف شود و برای آن ردیف گردشگری تعریف کرد.

وی با تاکید بر اینکه اربعین پروژه ای ملی و مستلزم صرف هزینه های ملی است، افزود: توجه به ابعاد اقتصادی خرمشهر برای توانایی ارائه خدمات مطلوب به زوار ر یک نیاز است.

معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های گردشگری معنوی برای اثرگذاری بر چرخه اقتصادی کشور تاکید کرد و ایجاد شرایط صدور پاسپورت در خرمشهر را به عنوان نمونه ای از راهکارهایی برای دستیابی به این هدف دانست.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان