کد خبر: 303233
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، اسماعیل جلیلی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه جاده امید در شهرستان هفتکل اظهار کرد: امیدوارم اثر اجرای چنین پروژه ای را در زندگی مردم و امیدواری آنها به زندگی و آینده ببینیم. خیلی ها باور نداشتند در استانی که در گذشته رویکرد و نگاه های تبعیض آمیز داشت بتوان اینگونه توسعه به صورت عادلانه پیش برود.

وی افزود: استفاده از ظرفیت استانی و عزم مدیران ارشد استانی بود توانستیم به موفقیت های مختلفی دست پیدا کرده و امروز این پروژه را افتتاح کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: استاندار خوزستان به توسعه متوازن توجه بسیاری داشته و اگر اینطور نبود قطعا خیلی از سختی ها همچنان در استان و شهرهای مختلف ادامه پیدا می کرد. در شرایطی سخت مسئولان استان دست در دست هم گذاشته و با تلاش های بسیار به دنبال پیشرفت خوزستان هستند.

جلیلی ابراز امیدواری کرد: امیدوارم با طرح ریزی خوبی که در نظام برنامه ریزی استان برای توسعه صورت گرفته شاهد پیشرفت های بسیار خوزستا باشیم و این برنامه ریزی همچنان ادامه داشته باشد.

وی بیان کرد: برخی شهرهای محروم خوزستان واقعا دچار بحران بودند و این پیگیری ها بیانگر یک افق روشن و پیش رفتن به سوی آینده ای خوب و درخشان است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد: با افتتاح جاده امید، شهرستان هفتکل از چرخ حمل و نقل جاده ای بهره مند شده و همچنین از مزایای اقتصادی ترافیک و حمل و نقل نیز استفاده خواهد کرد.

جلیلی یادآور شد: از زمانی که انتقال این بار ترافیکی به شهر هفتکل انجام شده، بهبود ترافیکی نقاط مختلف شهری را نیز شاهد بودیم. قطعا اجرای چنین پروژه ای به رونق اقتصادی و امیدواری مردم به زندگی منجر می شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان