یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303204
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، استاندار خوزستان صبح سه شنبه با حضور در شهرستان هفتکل به منظور افتتاح پروژه های محور مواصلاتی اهواز به دهدز ابتدا باند دوم پروژه نمره یک به سمت قبر سید در شهرستان هفتکل را افتتاح کرد.

معاون ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران در مورد این پروژه گفت: باند دوم پروژه نمره یک به سمت قبر سید در جاده هفتکل ۱۱ کیلومتر است که از پارسال شروع شده و خرداد ماه امسال به اتمام می رسد.

مراد مهری افزود: قرار بود با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان جاده جدیدی احداث شود ولی با در نظر گرفتن اقتصاد مقاومتی تصمیم گرفتیم که همان جاده قدیم را بهسازی کنیم که هزینه این کار به هفت میلیارد تومان کاهش یافت.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان