کد خبر: 303199
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، استاندار خوزستان صبح سه شنبه با حضور در شهرستان هفتکل به منظور افتتاح پروژه های محور مواصلاتی اهواز به دهدز جاده امید محور اهواز – هفتکل- ایذه در شهرستان هفتکل را افتتاح کرد.

معاون ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از افتتاح جاده امید استفاده از جاده هفتکل برای اهواز به ایذه بود که این جاده را از وسط شهر رد کردیم و قرار شد تا زمان احداث یک جاده کمربندی به طول سه تا چهار کیلومتر، از این جاده برای تردد استفاده شود.

مراد مهری ادامه داد: در شرق شهر هفتکل یک جاده کمربندی وجود دارد که دور از شهر بوده و از نعمت ترافیک و حمل و نقل برخوردار نیست به همین خاطر  مسیر جاده ای برای رفتن به ایذه را از این شهر رد کردیم.

وی عنوان کرد: از نمره یک تا هفتکل ۶ کیلومتر و خروجی هفتکل به مسجدسلیمان هم هفت کیلومتر است که در نظر داریم تمام این مسیر را چهارخطه کنیم.

معاون ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: قرار بر این است تمام نواقص موجود در شهر هفتکل و مسیرها را برطرف کرده و نیازهای ترافیکی لازم را هم ایجاد کنیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان