کد خبر: 303081
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷

عصر اهواز - جاسم مجیدی پور فرماندار شهرستان دشت آزادگان روز دوشنبه بر اثر ایست قلبی به دیار باقی شتافت.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز : دکتر جاسم مجیدی‌پور فرماندار دشت آزادگان روز دوشنبه در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز ارتش در سوسنگرد برگزار شده بود شرکت کرد که در حین مراسم دچار ایست قلبی شد و بعدازظهر امروز در بیمارستان کرمی اهواز درگذشت
وی از مدیران با سابقه وزارت کشور است که پیشتر در کسوت فرمانداری شادگان و رامهرمز ، سرپرستی فرمانداری اندیمشک و مدیرکل امور روستائی استانداری خوزستان خدمت کرده است.
وی متولد ۱۳۳۵ است و در جریان مراسم اربعین امسال به عنوان خادم زائران حسینی از ابتدا تا انتهای مراسم اربعین در مرز چذابه حضور داشته و به زائران حسینی خدمتگزاری کرد.

پیکر دکتر مجیدی‌پور فرماندار فقید دشت آزادگان فردا تشییع می شود

 

در همین رابطه پیمان جهانگیری سرپرست اداره‌کل سیاسی و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان درگذشت مجیدی‌پور، فرماندار دشت‌آزادگان، گفت: وی امروز (۳۰ فروردین) و پس از بازدید از یکی از پادگان‌های ارتش در این شهرستان که به مناسبت روز ارتش صورت گرفت، دچار مشکل شد و به بیمارستان منتقل شد و در آنجا دار فانی را وداع گفت.

وی افزود : هم‌اکنون اداره امور فرمانداری به یکی از معاونان وی واگذار شده است.

جهانگیری گفت : به منظور برپایی مراسم تدفین فرماندار دشت‌آزادگان هماهنگی‌های لازم در حال انجام است که متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیریت و پرسنل سایت خبری عصر اهواز ، درگذشت این فرماندار خدوم را به مردم استان خوزستان و به‌ویژه مردم شریف دشت‌آزادگان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور ، علو درجات و برای بازماندگان محترم شکیبایی و اجر الهی مسالت می‌نماید.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان