یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 303037
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، دکتر علی اکبر سیاری روز دوشنبه در نشست خبری هفته سلامت، اظهارداشت: ۷۰ درصد مرگ و میرها در کشور ناشی از ۴ بیماری غیرواگیر است.

وی با اعلام اینکه برای کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های غیرواگیر در کشور برنامه داریم، گفت: بالاترین مرگ و میر در سنین جوانی مربوط به حوادث ترافیکی است که برای کاهش ۲۰ درصدی این مرگ ها برنامه داریم.

سیاری به اختلالات روانپزشکی در کشور اشاره کرد و افزود: بر اساس یک نظرسنجی در سال ۹۰، ۲۳ درصد مردم دچار افسردگی و استرس بوده اند که این وضعیت در خانم ها بیشتر بوده است. بر همین اساس، افزایش ۲۰ درصدی دسترسی به درمان بیماری های روانپزشکی در دستور کار قرار دارد.

معاون وزیر بهداشت به اسیدچرب ترانس به عنوان یکی از عوامل بیماری زا اشاره کرد و گفت: برای کاهش اسید چرب ترانس در روغن های خوراکی، برنامه ریزی کرده ایم.

وی با اشاره به ابتلای ۱۰ میلیون ایرانی به فشارخون، تاکید کرد: ۵۰ درصد این افراد از عارضه خود خبر ندارند، در حالی که سالانه ۸۳ هزار نفر بر اثر فشارخون می میرند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان