کد خبر: 303026
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ علی شوهانی در گفتگو با مهر اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات بهتر و مطلوب به شهروندان استان، مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور، در ایام نوروز مردم با با دفتر نظارت همگانی ۱۹۷ استان خوزستان ارتباط برقرار کرده و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را اعلام داشته اند.

وی با اشاره به سفر مسافران نوروز و کاروان های راهیان نور به خوزستان و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در ایام نوروز افزود: تعامل مردم با پلیس به منظور برقراری نظم و امنیت جامعه در این ایام بسیار خوب و شایسته بود که نتیجه آن نیز وجود آسایش و امنیت مطوب برای مردم و مسافران بود.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی خوزستان بیان کرد: نتیجه تلاش و خدمت رسانی کارکنان نیروی انتظامی استان میزان رضایتمندی مردمی است که طی تماس با دفتر نظارت همگانی و سامانه ۱۹۷ تشکر خود را اعلام کردند.

شوهانی با اشاره به افزایش ۳۵۵ درصدی تماس ها در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: تماس های مردمی در این ایام نشان از تعامل خوب و ارتباط شایسته مردم با پلیس و همچنین اقدامات خوب در راستای معرفی سامانه ۱۹۷ به مردم بوده است.

وی تماس های مردمی با سامانه دفتر نظارت همگانی پلیس ۱۹۷ را نقطه قوت و پیشرفت ناجا دانست و افزود: با همکاری و همفکری مردم استان  می توان گامهای بسیار بزرگی در راستای ایجاد نظم و امنیت بیشتر در جامعه برداشت.

 رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: دفتر نظارت همگانی پلیس ۱۹۷ در طول ایام سال همچنان با تمام قوت و توان در راستای خدمت به مردم استان آماده دریافت گزارشات مردمی است و مردم استان می توانند با ارتباط با این سامانه با ارائه گزارشات خود در قالب (انتقاد، شکایت، پیشنهاد و تقدیر) ما را در بهبود هرچه بهتر خدمت رسانی و ایجاد امنیت بیشتر در جامعه یاری کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان