کد خبر: 303010
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، عبدالحسن مقتدایی شامگاه یکشنبه در نشست با مدیران ادارات سازمان تبلیغات اسلامی در اهواز اظهار کرد: باید از همان ابتدا آموزش دینی فرزندان خود را مورد توجه قرار دهیم و چنانچه در این زمینه متمرکز شده و بر روی آنها کار کنیم، در آینده با مشکلات کمتری مواجه خواهیم شد.

وی افزود: انتقال موضوعات مختلف به افراد و مخاطبان روش های متفاوتی را می طلبد به عنوان مثال برخی از موضوعات را باید به طور مستقیم به مخاطب ارائه و انتقال داد ولی بعضی دیگر از موضوعات بهتر است غیرمستقیم به مخاطب انتقال داده شوند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: خوشبختانه در خوزستان به عنوان یکی از معدود استانهایی که مسئولان آن در مسائل استان با همدیگر تعارض ندارند، اگر هم تعارضی پیش بیاید، نمود بیرونی پیدا نمی کند که از آن جمله می توان به تلاش همه ارگانها به ویژه سپاه در زمان حضور راهیان نور اشاره کرد.

مقتدایی عنوان کرد: همه ما با هر تفکر و تمایلات فکری باید در رابطه با اصولی که سبب پیوند ما در طول تاریخ ۱۴۰۰ ساله اسلام می‌شود، اتفاق نظر داشته و این اصول عاملی برای ایجاد وحدت در بین ما قرار بگیرند همان گونه که در دهه عاشورا هر کس با هر تفکری در مراسمات مربوط به آن دهه شرکت می کند و در این خصوص یک نوع وحدت در بین همه وجود دارد که عاشورا عامل آن است پس باید همیشه به دنبال موضوعات و مسائلی باشیم که سبب ایجاد وحدت بیشتر در بین ما می کنند و همچنین به مسائلی بپردازیم که برای جوانان ایجاد جذابیت کرده و زمینه جذب آنها را فراهم آورند.

وی با اشاره به برنامه های مردمی ماه رمضان سال گذشته گفت: امسال نیز باید همچون سال گذشته چنین برنامه هایی را با رویکردی جدید در نظر داشته و اجرا کنیم که مجموع این فعالیت ها بتواند به عنوان الگویی برای کل کشور تعمیم پیدا کند.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان