کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 302995
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

استاندار خوزستان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی اهداف و مأموریت‌های مشخصی دارد که باید تقویت شوند و پیوسته مورد بازنگری قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، عبدالحسن مقتدایی، در نشست با معاونان، مدیران ستادی و مدیران کل ادارات تبلیغات اسلامی سراسر کشور – عصر روز گذشته – با تأکید بر ضرورت آموزش دینی فرزندان اظهار کرد: ما اگر از همان ابتدا در زمینه آموزش فرزندان خود کار کنیم، آنها را بی‌سواد بار نیاوریم و به این مسائل متمرکز شویم در آینده با مشکلات کمتری روبه رو خواهیم بود.

وی با اشاره به تفاوت روش‌ها در بیان موضوعات مختلف ادامه داد: در برخی از موارد موضوعاتی هستند که باید به طور مستقیم به مخاطبان انتقال داده شوند و جاهای دیگری نیز مخاطب باید به صورت غیرمستقیم مورد خطاب قرار گیرد.

استاندار خوزستان اظهار کرد: خوشبختانه استان خوزستان جزء معدود استان‌هایی است که مسئولان آن در مسائل استان با همدیگر تعارضی ندارند و اگر دارند نمود بیرونی ندارد. نمونه بارز آن در ایام حضور راهیان نور است که همه به خصوص سپاه در آن زحمت کشیدند.

وی با تأکید بر اینکه نباید از اصول فاصله بگیریم، خاطرنشان کرد: هر کس با هر تفکر و تمایلاتی که دارد باید در مورد اصولی که باعث پیوند ما در طول تاریخ ۱۴۰۰ ساله اسلام می‌شود اتفاق‌نظر داشته باشد؛ همچنان که در دهه عاشورا همه افراد با تفکرات گوناگون در این مراسم شرکت می‌کنند و عاشورا عامل وحدت آنها است، این اصول نیز باید عامل ایجاد وحدت بین ما باشند.

مقتدایی ادامه داد: باید روی مسائلی کار کنیم که وحدت ما را بیشتر کند و همچنین دنبال موضوعاتی باشیم که جذابیت ایجاد و زمینه جذب جوانان را فراهم کنند.

استاندار خوزستان در پایان گفت: در ایام ماه مبارک رمضان برنامه‌ای را به صورت مردمی در استان اجرا کردیم که باید امسال همان برنامه‌ها را با رویکرد جدیدی دنبال کنیم. جمع این نوع موفقیت‌ها می‌تواند الگویی ایجاد کند که آن را در سراسر کشور تعمیم دهیم.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان