کد خبر: 302984
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از شبکه المنار، شیخ «نبیل قاووق» معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد که حتی اگر قطعنامه ها و بیانیه های اجلاس های عربی و خلیجی به چندین تن هم برسد موضع حزب الله ذره ای تغییر نخواهد کرد و آنها ضعیف تر و کوچکتر از آن هستند که عزم و اراده مقاومت را بشکنند.

وی گفت: تمام فشارها، تهدیدات، افتراها و تحریکات عربستان سعودی هرگز از عزم و اراده یاران مقاومت نخواهد کاست و تمام دوستداران مقاومت در سطح جهان عرب و اسلام بر دوستی و محبت به سید حسن نصرالله سردار مقاومت بیشتر تاکید خواهند کرد.

شیخ قاووق در مراسمی که از سوی حزب الله در منطقه انصاریه در جنوب لبنان برگزار شده بود، افزود: آنها باید بدانند که پنهان شدن پشت اجلاس های عربی و خلیجی، خون ملت ما در یمن، بحرین، عراق و سوریه را که پیشانی متجاوزان را لکه دار کرده است محو نخواهد کرد.

وی همچنین افزود که رژیم سعودی در تجاوز و دشمنی با مقاومت بیش از آنچه ادعا می کند، پیروزی کسب کرده، متحمل خسارت شده و وجهه و جایگاه خود را در جهان از دست داده است و نمی تواند آن را با تمام قطعنامه ها و بیانیه های اجلاس های عربی جبران کند.

لازم به ذکر است که بیانیه سیزدهمین اجلاس سازمان همکاری اسلامی که پیش نویس آن در جده و با فشار و تطمیع سعودی ها آماده شده بود، در استانبول بدون اجماع و بررسی اعلام شد و در اقدامی تردید آمیز که با استقبال رژیم صهیونیستی مواجه شد، محور مقاومت ضد صهیونیستی هدف قرار گرفت و فلسطین به عنوان موضوع اصلی جهان عرب و اسلام نادیده گرفته شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان