یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 302883
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

اسماعیل جلیلی در گفتگو با مهر اظهار کرد: از فرمانداران و مدیران شهرستان های حوزه انتخابیه درخواست می کنم، برآوردی از خسارت های وارده به سکونتگاه های شهری، روستایی و عشایری، راه های بین شهری، راه های روستایی و عشایری، زمین های کشاورزی و دام ها، تاسیسات آبرسانی و برق رسانی به منظور پیگیری در مدیریت بحران استان و ادارات کل مربوطه تهیه کنند.

وی افزود: به رغم اینکه دولت تا این زمان خسارت های وارده از سیل سال ۱۳۹۴ را پرداخت نکرده است اما با توجه به وعده معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و بودجه کشور مبنی بر پرداخت خسارت ها در سال ۱۳۹۵ تسریع در تهیه گزارشات و برآورد خسارت های وارد شده، کمک شایانی به استیفای حقوق مردم می کند.

نماینده مردم مسجدسلیمان بیان کرد: همچنین به وزیر نیرو  در خصوص تعلل وزارت نیرو در پیش بینی شرایط جوی برای مدیریت خروجی آب سدها در طی روزهای پیش از شروع بارندگی به نحوی که مردم در شهرها و روستاهای پائین دست سدها دچار خسارت نمی شدند، هشدار می دهم و خواستار جبران شدن این شرایط هستیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان