یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 302789
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه ، «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا در راستای دیدار منطقه ای خود به کشورهای حوزه خلیج فارس امروز وارد ابوظبی شد.

سفر وی ۶ روز به طول خواهد انجامید و وی روز پنجشنبه قرار است به همراه باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در نشست سران شش کشور عرب حوزه خلیج فارس در ریاض شرکت کند.

وزیر دفاع آمریکا در این سفر منطقه ای قرار است با مقامات کشورهای منطقه درباره مبارزه با گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه و همکاری های دفاعی با کشورهای عرب خلیج فارس که نگران افزایش نفوذ ایران در منطقه هستند، گفتگو کند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان