کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 302773
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری عصر امروز در دیدار با مدیران جمعیت هلال احمر خوزستان اظهار کرد: امروز این عارضه سیل واقعا برای جمعی از هم استانی ها و هموطنان در جاهای مختلف خطر آفریده است و هرکدام از ما باید با آنچه که در توان داریم وارد میدان شویم تا وظیفه شرعی خود را انجام داده باشیم.

وی افزود: باید وضعیت و مشکلات روستاهای سیل زده از طریق استانداری و هلال احمر خوزستان بررسی شود و در صورت نیاز بسیج عمومی برای کمک به سیل زدگان اعلام کنیم و ستادهای پشتیبانی تشکیل دهیم که پشتوانه ای هم برای هلال احمر باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با تقدیر از تلاش های هلال احمر استان در ایام نوروز ۹۵ تصریح کرد: کار هلال احمر در کاهش حوادث بسیار خوب بود و آمار حوادث سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ کاهش زیادی داشته است.

آیت الله جزایری ادامه داد: امسال هم نسبت به سال گذشته ۶۵ درصد کاهش تلفات داشتیم که طبق گفته فرماندهان پلیس، راه هلال احمر در این زمینه همکاری های زیادی داشته است.

به گزارش مهر، در این دیدار علی خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان نیز گزارشی از فعالیت های هلال احمر در نوروز ۹۵ و خدمات امداد و نجات در سیلاب های اخیر ارائه داد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان