یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 302756
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از شبکه سومریه نیوز، «مقتدی صدر» رهبر جریان صدر طی سخنانی اظهار داشت: سهم خواهی سیاسی، توانایی ها، دستاوردها و حقوق مردم را به تاراج می برد.

بر اساس این گزارش وی در ادامه سخنان خود گفت: پس از اینکه تلاش های مردم برای لغو سهم خواهی سیاسی حائز موفقیتی نسبی شد، همچنان دستاوردها، توانایی ها و حقوق مردم غارت می شود.

مقتدی صدر همچنین از تحصن نمایندگان در داخل پارلمان به منظور حمایت از مردم و درخواست های قانونی شان تمجید کرد.

رهبر جریان صدر از وزرا درخواست کرد که فورا کناره گیری کنند و از العبادی خواست که ادامه روند سیاسی را تصحیح و اصلاح نماید.

گفتنی است پارلمان عراق از هفته گذشته تاکنون شاهد تحصن نمایندگان برای تغییر وزرای پیشنهادی حیدرالعبادی نخست وزیر عراق است که این بحران سیاسی در عراق تاکنون ادامه ارد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان