کد خبر: 302735
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، رضا میرانی ظهر امروز شنبه در مراسم انعقاد تفاهمنامه اتاق تعاون و شرکت مشاوران بازرگانی هلند در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اظهار کرد: ایران تنها کشوری است که سه بخش دولتی، تعاونی و خصوصی را در اقتصاد خود جای داده است.

وی افزود: ایران نسبت به بخش تعاون به دلیل اینکه امکان تقسیم سود بین آحاد مختلف جامعه وجود دارد و یک فعالیت اقتصادی اجتماعی است، توجه ویژه ای دارد.

قائم مقام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: در تمام برنامه های کوتاه، میان و بلند مدت به صورت خیلی شفاف و قوی به بخش تعاون پرداخته شده است و در مباحث مختلفی که در کشور مطرح می شود به ویژه بخش اقتصادی توجه ویژه ای به بخش تعاون می شود.

میرانی یادآور شد: در خوزستان به لحاظ گستردگی زیادی که در بخش های اقتصادی داریم، توجه ویژه ای به بخش تعاونی می شود و اتاق تعاون به عنوان یک سازمان غیر دولتی و بازوی دولت می تواند کمک زیادی به ما داشته باشد.

وی بیان کرد: خوزستان یک استان ویژه به لحاظ اقتصادی سیاسی و فرهنگی و اجتماعی است و امکانات فراوانی برای انجام کشاورزی دارد و برخی مواقع دو بار در طول سال می توان کشاورزی کرد.

قائم مقام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اضافه کرد: تنوع کشاورزی که در سطح کشاورزی هست و از معدود استان هایی هستیم که امکان کشت محوصلات مختلف را داریم.

میرانی عنوان کرد: در بخش کلان کشاورزی نیشکر و خرما را داریم که از لحاظ نیشکر در سطح آسیا در رتبه اول قرار داریم و وجود شرکت های نفتی و پتروشیمی می تواند زمینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان