کد خبر: 302635
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش تسنیم از اندیمشک، وزیر نیرو و جمعی از مسئولان محلی با حضور در سد کرخه اندیمشک از روند فعالیت بزرگ‌ترین سد ایران پس از سیلاب بازدید کردند.

حمید چیت چیان در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: با آغاز و شدت بارندگی و انتقال گسترده آب به رودخانه‌های خوزستان خدمات مورد نیاز شهروندان طراحی و به اجرا رسید.

وی افزود: اوضاع و شرایط جوی به حالت عادی نزدیک شده است و مردم نگرانی خاصی در این زمینه نداشته باشند چرا که خدمات و تجهیزات مورد نیاز طراحی و به اجرا رسیده است.

وزیر نیرو عنوان کرد: بارندگی در مناطق بالادست سد کرخه موجب سیلابی شدن سرشاخه‌های اصلی این سد شده و حجم قابل توجهی آب را وارد مخزن این سد کرده است که این روند همچنان ادامه دارد.

وی گفت:  حداکثر دبی آب به سد کرخه معادل یک سیل خطرناک بوده که سد کرخه تاکنون همه سیلاب‌ها را کنترل کرده است و خدمات این حوزه قابل تقدیر است.

چت چیان بیان کرد: تمامی خدمات مورد نیاز برای کنترل و مهر سیلاب در منطقه با همکاری بخش‌های مختلف شهری و خدماتی پیش بینی شده و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر و دیگر بخش‌های امدادی و نجاتی نیز با سرعت عمل ودقت خود به مقابله با حوادث پرداخته‌اند که از زحمات این قشر زحمت کش باید تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان