کد خبر: 302597
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، آخرین دیدار از هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر که هشتاد و دومین دیدار سنتی این دو تیم نیز به شمار می رود، از ساعت ۱۷ امروز جمعه به قضاوت محسن ترکی و با حضور یکصد هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی آغاز شد که در پایان نیمه اول پرسپولیس ۲ بر صفر به پیروزی رسید. مهدی طارمی (۵ و ۳۵) برای پرسپولیس گل زد.

گزارش لحظه به لحظه این دیدار را در زیر می خوانید:

* دقیقه ۲ : پرسپولیس در شروع بازی حملاتی را روی دروازه استقلال پی ریزی کرد که مدافعان آبی اجازه نزدیک شدن به دروازه را ندادند.

* دقیقه ۵ : به دنبال حملات متعدد پرسپولیس و شوت نوراللهی و دفع ناقص رحمتی، مهدی طارمی دروازه استقلال را باز کرد.

* دقیقه ۹ : استقلال در تلاش بود تا بازی را به تعادل بکشاند. به همین خاطر سعی کرد بازی را آرام کند و در اختیار بگیرد.

* دقیقه ۱۵ : استقلالی ها در ادامه تلاش برای در اختیار گرفتن بازی تنها توانستند کمی بازی را به تعادل بکشند.

* دقیقه ۱۷ : آرش برهانی جدی ترین موقعیت استقلال را به بدن سوشا زد و این تیم صاحب ضربه کرنر شد.

* دقیقه ۲۱ : عادل شیحی با حرکتی عالی استقلالی ها را درون محوطه جریمه صاحب یک موقعیت عالی کرد که ضربه آرام خسرو حیدری از کنار دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۲۵ : بازی نسبت به دقایق ابتدایی افت محسوسی داشت و دو تیم نتوانستند مثل ابتدای بازی کار کنند.

* دقیقه ۲۷ : عادل شیحی که در این دقایق بهترین بازیکن استقلال بود به خاطر مصدومیت تعویض شد و جایش را به جابر انصاری داد.

* دقیقه ۳۳ : استقلال صاحب بهترین موقعیت گلزنی شد که رامین رضاییان توپ را از روی خط دروازه برگرداند و در برگشت هم ماریچ بار دیگر توپ را از روی خط دروازه برگرداند.

* دقیقه ۳۵ : پرسپولیس در یک ضد حمله توپ را به مهدی طارمی رساند که این بازیکن با پاسی زیبا احمدزاده را در موقعیت پاس قرار داد و توپ ارسالی احمدزاده را طارمی با ضربه سر به گل دوم تبدیل کرد.

* دقیقه ۳۹ : پرسپولیس صاحب یک ضربه پنالتی شد که مهدی طارمی پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او را مهدی رحمتی مهار کرد.

* دقیقه ۴۵ : استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی از جناح راست شد که سوشا مکانی توپ ارسالی را دفع کرد. پس از یک رفت و برگشت استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه هم ثمری برای استقلال نداشت.

* دقیقه ۴۷ : بارش باران و وزش باد شدید دقایق ابتدایی نیمه دوم را تحت تاثیر قرار داده بود. با این حال بازی دو تیم متعادل آغاز شد.

* دقیقه ۵۰ : پرسپولیس صاحب یک موقعیت خوب برای ضد حمله شد اما احمدزاده نتوانست از این موقعیت به خوبی استفاده کند.

* دقیقه ۵۱ : شوت محکم محمدرضا خرسندی نیا به کمک باد درون چارچوب پرسپولیس رسید اما سوشا مکانی با واکنشی زیبا توپ را به کرنر فرستاد.

* دقیقه ۵۴ : رفت و برگشت یک توپ روی دروازه استقلال این فرصت را در اختیار رامین رضاییان قرار داد تا با یک ضربه سر گل سوم را وارد دروازه استقلال کند.

* دقیقه ۵۵ : توپ ارسالی روی دروازه پرسپولیس را سوشا مکانی نتوانست جمع کند و توپ را مقابل دروازه به جابر انصاری داد که توپ به گل اول آبی ها تقدیم شد.

* دقیقه ۵۷ : پرسپولیس در یک ضد حمله صاحب موقعیتی عالی شد که رحمتی بار اول توپ را برگرداند و در بار دوم ضربه سر مهاجم پرسپولیس را بازهم رحمتی مهار کرد.

* دقیقه ۶۵ : استقلالی ها فشار خود روی دروازه پرسپولیس را زیاد کردند تا بتوانند گل های خورده را جبران کنند.

* دقیقه ۷۰ : استقلال با زدن چند ضربه کرنر سعی کرد فشارش روی دروازه حریف را حفظ کند اما موقعیت خطرناکی نداشت.

* دقیقه ۷۵ : بازی دو تیم در این دقایق افت کرد و بازیکنان نتوانستند نمایش قابل قبولی داشته باشند.

* دقیقه ۷۶ : ارسال ضربه کرنر احمد نوراللهی از جناح راست روی سر فرشاد احمدزاده نشست اما ضربه این بازیکن به اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

* دقیقه ۸۵ : خطای ماریچ روی بازیکن استقلال یک فرصت خوب پشت محوطه جریمه به آبی پوشان داد که این ضربه را امید ابراهیمی به بدن مدافعان پرسپولیس زد و در برگشت پرسپولیس صاحب یک ضد حمله شدند و توسط محسن مسلمان گل چهارم را به ثمر رساند.

* دقیقه ۸۸ : محسن مسلمان روی میلاد فخرالدینی مرتکب خطای پنالتی شد که این ضربه را امید ابراهیمی به گل دوم استقلال تبدیل کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان