کد خبر: 302589
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

علی قلاوند در گفت‌وگو با تسنیم در اندیمشک اظهار داشت: عملیات تیم‌های تخصصی جست‌وجو و نجات جمعیت هلال احمر در سیلاب با بررسی و شناسایی نقاط خطر در سطح شهرستان، ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به وجود بسترهای آبی مختلف در منطقه الوار گرمسیری و بستر کوهستانی این قسمت از شهرستان اندیمشک بیشترین خدمات مربوط به این بخش از شهرستان است.

رئیس جمعیت هلال احمر اندیمشک عنوان کرد:  با توجه به شدت بارندگی در خوزستان و آغاز آزادسازی حجم مازاد آب سد دز اندیمشک و وقوع سیلاب در شمال خوزستان تمام نیروهای امدادی و عملیاتی جمعیت هلال‌احمر شهرستان اندیمشک به حالت آماده‌باش در آمده‌اند.

وی گفت: یک تیم امداد و نجات با عزیمت به منطقه انارکی در ارتفاعات صعب العبور و کوهستانی بخش الوار به ۲۰ خانه وار امدادرسانی کرده و اقلام معیشتی و امدادی را در بین سیل زدگان منطقه توزیع کرده‌اند.

قلاوند بیان کرد:  همچنین با توجه به گرفتاری سه ماهیگیر در یک قایق در سیلاب‌های منطقه چم گلک، یک تیم امداد ونجات به رهاسازی این سه نفر اقدام کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر اندیمشک اظهار کرد: با توجه به نیاز مناطق سیل زده و کوهستانی شهرستان دقایقی پیش یک تیم ویژه جمعیت هلال احمر به مناطق سیل زده اندیمشک اعزام شد.

وی افزود: این تیم با یک دستگاه بال گرد وسایل و تجهیزات مورد نیاز شهروندان و امداد گران جمعیت هلال احمر را به مناطق سیل زده اندیمشک منتقل کرده است.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان