یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 302574
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش تسنیم از دزفول، شرایط ناپایدار جوی شامگاه گذشته سبب تأخیر گسترده در پروازهای فرودگاه دزفول به سمت تهران و سرگردانی مسافران این پرواز در فرودگاه دزفول شد.

تأخیر در این پرواز بیش از ۳ ساعت مسافران را در فرودگاه دزفول نگاه داشته بود تا با بهبود شرایط جوی و کاهش بارندگی امکان حرکت هواپیما به سمت مقصد فراهم شود.

شرایط ناپایدار جوی و بارندگی در مسیر پرواز این هواپیما به سمت تهران و عدم امکان تردد در مسیر هوایی تعیین شده علت این تأخیر گسترده و سرگردانی مسافران این پرواز اعلام شده است.

با توجه به بازگشت شرایط جوی و اقلیمی به حالت عادی و کاهش بارندگی در مسیرهای پرواز فرودگاه دزفول تمامی پروازهای این خط هوایی در زمان تعیین شده برقرار است.

به گزارش تسنیم برخی منابع نیز از تأخیر در پروازهای دزفول به تهران در شامگاه چهارشنبه به علت بارندگی گسترده و سرگردانی مسافران این پرواز خبر داده‌اند.

بیش از این در برخی شبکه‌های مجازی خبر احتمال آسیب به بدنه سد دز در شهرستان اندیمشک منتشر شده بود که وزارت نیرو این خبر را قویاً تکذیب و سد دز را یکی از مستحکم‌ترین سدهای جهان دانستند.

وضعیت ورودی و خروجی کنونی آب سد  دز برابر است و سیلاب از دریچه‌های سد دز به دیگر بسترهای آبی منطقه خارج می‌شود و در حال حاضر وضعیت سیلاب بستر آبی این رودخانه کنترل و مهار شده است.

وضعیت انتقال آب دیگر سد خوزستان و شهرستان اندیمشک، سد کرخه نیز به حالت عادی برگشته است و در حال حاضر این سد نیز از وضعیتی مطلوب برخوردار شده است. 

هم چنین اهالی روستاهای پیروزی، مطهری، عباس آباد و تعدادی از روستاهای زاویه دزفول که در محاصره سیلاب قرار داشتند با بسیج امکانات و مشارکت همه دستگاههای اجرایی از سکنه تخلیه شدند.

فرودگاه دزفول در اتوبان دو شهر اندیمشک و دزفول واقع است و حجم گسترده ای از تردد هوایی مسافران شمال استان خوزستان را به مرکز کشور بر عهده دارد. 

انتهای پیام/ منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان