کد خبر: 302552
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، هماد سامری عصر امروز جمعه در پایان فینال لیگ برتر کشور در جمع خبرنگاران در محل سالن ۱۷ شهریور آبادان گفت: ما با بضاعتی که داشتیم واقعا توان شش بازی سنگین در طی ۱۰ روز را نداشتیم.

وی افزود: پس از بازی دیروز محمد جمشیدی به عنوان یک مهره بسیار تاثیرگذار را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم ضمن آنکه دو تا سه بازیکن دیگرمان نیز با مصدومیت به بازی امروز آمدند.

سامری اظهار کرد: بازیکنان تیم نفت به رغم آنکه از لحاظ بدنی بسیار تحلیل رفته بودند اما به خاطر هواداران به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه امروز آخرین حضورم در تیم پالایش نفت بود، گفت: موفقیت تیم نفت در کسب عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر بسکتبال کشور و سهمیه حضور در بازیهای آسیایی به مردم خوب شهرم هدیه می کنم و امیدوارم پذیرا باشند و من نیز توانسته باشم دین خود را به همشهریان فهیم و خوب شهرم ادا کرده باشم.

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان افزود: امسال قرارداد من با تیم نفت به پایان می رسد اما قصدی برای همراهی تیم پالایش نفت برای فصل آینده ندارم و ادامه همکاری نمی دهم.

سامری اظهار کرد: بازیکنان اصلی ما در واقع بازی بسیار سنگینی را دیروز در مقابل تیم پتروشیمی داشتند و امروز هم مصدومانمان زیاد بود و هم از نظر بدنی بازیکنانم تحلیل رفته بودند.

وی تصریح کرد: مطمئنم مسئولان نفت بهترین برنامه ریزی را برای این تیم خواهند داشت تا بتوانند دل هوادارانش را شاد کنند.

سامری یادآور شد: به طور قطع مسئولان نفت با این شور و اشتیاقی که از هواداران دیده اند هر کاری که از دستشان بربیاید برای این تیم انجام می دهند و اطمینان دارم که یک تیم در خور نام آبادان را مهیای حضور در مسابقات آسیایی خواهند کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان