کد خبر: 302473
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش تسنیم از خرمشهر، شامگاه پنجشنبه هیئت رزمندگان اسلام و عاشقان ثارالله خرمشهر همچنین هنرمندان و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمشهر با صدور اطلاعیه‌ای آمادگی خود را برای خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان خوزستان و مناطق بحران‌خیز خرمشهر به ستاد مدیریت بحران شهرستان اعلام کردند.

رضا مردانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمشهر در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: امدادرسانی و کمک به هم‌استانی‌ها و همشهریان را وظیفه می‌دانیم و بنا بر درخواست هنرمندان خرمشهری برای کمک به ستاد مدیریت بحران خرمشهر در مقابله با سیل و امداد رسانی به مناطق سیل‌زده آمادگی داریم.

عبدالمجید عقیلی، رئیس هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله خرمشهر نیز با بیان اینکه در شرایط کنونی حضور برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده ضروری احساس می‌شود، گفت: رزمندگان خرمشهری همیشه در صحنه‌ها پیشتاز بوده و اکنون برای جهاد در راه کمک به هم‌استانی‌های سیل‌زده و مقابله با بحران سیل در خرمشهر آمادگی کامل دارند.

بر اساس اعلام ستاد مدیریت بحران استان صبح جمعه سیل از طریق رودخانه‌های کارون و بهمنشیر وارد آبادان و سپس خرمشهر می‌شود، کلیه دستگاه‌های اجرایی شهرستان خرمشهر به‌حالت آماده‌باش درآمده و تمهیدات لازم برای مقابله با بحران احتمالی صورت  گرفته است.

انتهای پیام/*منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان