کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 302428
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کوروش بهادرى در گفتگو با مهر اظهار کرد: در حال رصد شرایط در کل استان هستیم و وضعیت جوى خوزستان با بارش هاى رگبارى پراکنده بهارى از شمال استان شامل رامهرمز، بهبهان و ماهشهر آغاز شده است.

وى افزود: انتظار داریم از بعد از ظهر این وضعیت شدت پیدا کند و اوج کار این سامانه بارشى از ساعت ۱۸ امروز عصر است و احتمالا تا ساعت دو بامداد فردا ادامه داشته باشد.

مدیرکل هواشناسى خوزستان تصریح کرد: بارش در شهرهای ایذه، باغملک، مسجدسلیمان و نوار شمال استان شامل بهبهان، آغاجارى و امیدیه از شدت ویژه برخوردار است.

بهادرى بیان کرد: در حوزه عمومى رودخانه کارون احتمالا بیش از ۷۰ میلی متر باران دریافت کنیم  ولى نگرانى اصلى ما در بخش دز است که اکنون وضعیت آن تثبیت شده ولى هر آوردى داشته باشد مجبور به تخلیه آن هستند.

وى عنوان کرد: با توجه به اینکه دبى خروجى زیاد است خروجى ها و مدخل های سد دز کفاف حجم آب ورودى را نمى دهد و متأسفانه در برخى روستاها شاهد آبگرفتگى خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان یادآور شد: این سامانه بارشى نشان می دهد که بارش نسبتا خوبى در راه داریم و میزان بارش ها حدود ۴۰ میلی متر پیش بینی می شود. از فرمانداران بخشداران مى خواهیم تدابیر لازم را به کار بگیرند و مردم نیز همکارى لازم را داشته باشند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان