کد خبر: 302419
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش سرویس اخبار ورزشی تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار نفت تهران و استقلال خوزستان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، گفت: به لحاظ فنی به آنچه مدنظرمان بود دست پیدا کرده و استقلال خوزستان را پشت خط دفاع خود نگه داشته و اجازه حمله به این تیم نمی‌دادیم. مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم و آنها را مجبور کردیم تا به بازی مستقیم روی بیاورند که می‌توانستیم در این نوع بازی آنها را کنترل کنیم.

وی افزود: خوشبختانه هم بازیکنان جوان و هم بازیکنان باتجربه ما در این دیدار خوب عمل کردند. ما ترکیب خیلی خوبی از بازیکنان جوان و باتجربه داریم. در بازی با استقلال خوزستان، به فوتبال ایران نشان دادیم که آبرو و اعتبارمان از همه چیز مهمتر است.

سرمربی نفت تهران تصریح کرد: با همه احترامی که برای تیم استقلال خوزستان و عبدالله ویسی قائلم باید بگویم که اجازه ندادیم آنها حتی یک موقعیت خطرناک گلزنی روی دروازه ما ایجاد کنند. در طول هفته تمرینات خوبی را انجام داده و کارهای تاکتیکی زیادی را انجام دادیم و از بازیکنانم به خاطر اجرای این کارها و خواسته‌هایمان در زمین تشکر می‌کنم.

منصوریان در خصوص ۱۰ دقیقه پایانی بازی تاکید کرد: می‌دانستیم که توانایی مالکیت بازی را داریم و به همین دلیل می‌خواستیم از حداقل نتیجه بازی یعنی یک امتیاز دفاع کنیم و با توجه به اینکه تیم استقلال خوزستان به برد نیاز داشت و بی‌محابا حمله می‌کرد در صورت اشتباه آنها از آن اشتباه نهایت استفاده را کرده و حتی ۳ امتیاز را به دست آوردیم.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان