کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 302356
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان در گفتگو با مهر اظهار کرد: در اهواز روستاهای گبیر یک، جسانیه و بنی سادات متأثر از سیل شده اند.

علی خدادادی می افزاید: ۱۲۰ خانوار متشکل از ۵۴۰ نفر در این روستاها با سیلاب درگیر شده اند.

وی بیان می کند: دو اردوگاه اسکان اضطراری یکی برای جسانیه و گبیر یک به ظرفیت ۴۰۰ نفر و یکی در الهایی به ظرفیت ۲۰۰ نفر برای روستای بنی سادات راه اندازی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان می گوید: ۷۰ نیروی عملیاتی متشکل از ۱۷ تیم امداد و نجات برای خدمات رسانی به این روستاها اعزام شده اند.

فرماندار اهواز در گفتگو با مهر عنوان می کند: ستاد بحران استان و به تبع شهرستان اهواز تمهیدات لازم را به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی طغیان رودخانه های استان و کارون انجام داده است.

اسماعیل ارزانی بیرگانی ادامه می دهد: از تمامی شهروندان اهوازی تقاضا داریم که از تردد در ساحل رودخانه کارون و پارک های ساحلی پرهیز کنند.

وی خبر می دهد: هم اکنون نیز با توجه به شدت بارندگی و پیش بینی آبگرفتگی در مناطق حاشیه ای شهر اهواز حدود هفت روستا از منطقه سادات جعاوله در مسیر منطقه تصفیه شکر تخلیه شده اند.

فرماندار اهواز یادآور می شود: سالن های اداره تعاون روستایی، کارخانه تصفیه قند و سالن های ورزشی نزدیک به این مناطق روستایی برای اسکان خانواده ها مهیا شده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان