کد خبر: 302323
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۱

عصر اهواز - این نشست اساساً با نام ائتلاف بزرگ اصولگرایان خوزستان که به جهت انتخابات مجلس شکل گرفته است ، برگزار گردیده است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز : محمد جعفر فلسفی رئیس ستاد ائتلاف اصولگرایان اهواز پنجشنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این نشست که با عنوان اقتصاد مقاومتی برگزار شد یک نشست غیر انتخاباتی بوده و نیازی به درخواست مجوز نداشته است.
وی گفت: به همین دلیل ما هیچ درخواست مجوزی به فرمانداری اهواز نداده ایم که بخواهند آن را لغو کنند و نیز ابلاغیه ای از سوی فرمانداری و یا شورای تامین نیز به این ائتلاف مبنی بر غیر قانونی بودن آن اعلام نشده است.
فلسفی با بیان اینکه این همایش برای تبلیغات انتخابات مجلس هم نبوده است افزود: هیچکدام از نامزدهای اصولگرای مجلس در این همایش حضور نداشتند.
این در حالیست که فرماندار اهواز معتقد است برای هر گونه نشست و یا همایش جمعی در اماکن عمومی می بایست از فرمانداری درخواست مجوز برگزاری نشست شود.
اسماعیل ارزانی بیرگانی با بیان اینکه سخنرانی حاجی بابایی در اهواز برای تبلیغات نامزدهای اصولگرای مجلس برگزار شده است افزود: اطلاعیه های برگزاری این سخنرانی ثابت می کند که این برنامه انتخاباتی بوده است.
ارزانی بیرگانی برگزاری مراسم سخنرانی حاجی بابایی را تخلف دانست و تاکید کرد: فرمانداری در حال پیگیری قانونی این تخلف است.
حمید رضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت احمدی نژاد چهارشنبه شب در مسجد ارشاد اهواز در همایشی با عنوان اقتصاد مقاومتی سخنرانی کرد.
فرماندار اهواز چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا این نشست را غیر قانونی اعلام کرد و گفت از دادستان اهواز درخواست کرده ایم از برگزاری این نشست جلوگیری کند.

به گزارش عصر اهواز ، این در حالی است که این نشست اساساً با نام ائتلاف بزرگ اصولگرایان خوزستان که به جهت انتخابات مجلس شکل گرفته است ، برگزار گردیده و از طرفی فلسفی در گفتگو با رهیاب نیوز می گوید : جای نگرانی است که چنین افرادی بخواهند با این کارها و تشویش اذهان عمومی انتخابات را برگزار کنند.

حال باید از عزیزان برنامه ریز در جناح اصولگرایان پرسش نمود که اگر این همایش غیر انتخاباتی بوده است ، چرا با ائتلاف بزرگ اصولگرایان خوزستان از اقشار مختلف مردم دعوت شده است ؟

حاجی-بابایی-در-اهوازمنبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان