کد خبر: 302267
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش تسنیم از اهواز در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه «ائتلاف اصولگرایان استان خوزستان اقدام به برگزاری همایشی بر خلاف قانون و مصوبه شورای تامین خوزستان کرده‌اند»، سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان خوزستان‌ ضمن تکذیب اظهارات مطرح شده از سوی فرماندار اهواز اظهار داشت: آقای فرماندار در گفت‌وگو با ایرنا مطالب کذبی را مطرح کرده ‌که مصداق تشویش اذهان عمومی و جرم است.

وی با بیان اینکه این مطالب کاملا بی‌اساس است، افزود: در آن مصاحبه فرماندار اهواز اظهار داشته سخنرانی ‌حاجی‌بابایی در مسجد ارشاد اهواز در حمایت از نامزدهای اصولگرا بوده ‌در صورتی که به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد و برنامه‌ای که برگزار شد، همایش اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بود که به میزبانی شورای ائتلاف اصولگرایی خوزستان برگزار شد.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان خوزستان تاکید کرد: این همایش برای تبیین یکی از راهبردهای اصلی مد نظر مقام معظم رهبری برگزار شد و در آن هیچ اشاره‌ای حتی به نام کاندیداها نشد و اینکه بدون هیچ استنادی برخی تلاش دارند همایش را به سمت برنامه‌های تبلیغاتی سوق و تصورات بی‌پایه و اساس خود را به افکار عمومی القا کنند واقعا جای تاسف دارد.

وی افزود: جای تعجب است این اظهارات از سوی کسی مطرح می شود که قرار است انتخابات را در اهواز برگزار کند؛ اینکه ایشان مطرح کرده «به رغم اعلام لغو برنامه از سوی شورای تامین شهرستان» صحت ندارد و شورای تامین به هیچ وجه همچنین مصوبه‌ای نداشته است.

فلسفی در ادامه گفت: شورای تامین چنین جلسه‌ای در این ارتباط نداشته و اینکه می‌گویند اعلام لغو باید صراحتا بگویند به چه کسی اعلام کرده‌اند؟ بنده به عنوان مسئول ستاد ائتلاف رسما می‌گویم این موضوع صحت ندارد و هیچ چیزی به ما ابلاغ نشده است.

وی گفت: در صورتی که مسئولان مستنداتی دارند که شورای تامین همچنین مصوبه‌ای داشته و یا این مصوبه به ستاد ائتلاف اصولگرایی ابلاغ شده‌رسما منتشر کنند وگرنه این سخنان مصداق نشر اکاذیب است و باید به افکار عمومی پاسخگو باشند.

مسئول ستاد ائتلاف اصولگرایی با اشاره به عدم طرح مستنداتی در این زمینه گفت: این موضوع نشان دهنده آن است که ایشان متاسفانه با برخی اغراض سیاسی در حال موضع‌گیری در برابر یک جریان سیاسی است.

وی مجددا تاکید کرد: این نوع موضع‌گیری در برابر یک طیف سیاسی آن هم طیفی که افتخار خود را در پایبندی به اصول انقلاب و اسلامی می‌داند حرکت مشکوکی است.

سخنگوی ائتلاف شورای اصولگرایان خوزستان گفت: در این ایام اگر برنامه‌ای بخواهد برای تبلیغات کاندیداها برگزار شود کار غیر قانونی است و ما به عنوان جریان اصولگرایی معتقدیم طیف رقیب با حمایت مسئولان اجرایی به راحتی در حال برگزاری برنامه‌های تبلیغاتی خود است که برای ما نیز سوال برانگیز است.

وی با اشاره به برخی برنامه‌ها گفت: برای نمونه حدودا یک ماه پیش برنامه‌ای برگزار شد با حضور سه کاندیدای جریان مقابل در تالار مهتاب اهواز و آقایان حتی تالار در اختیار آن جریان و برنامه‌شان قرار دادند و حمایت جدی کردند در حالی که مشخص بود آن برنامه کاملا با هدف تبلیغات است و تصریح شده بود با حضور سه کاندیدا برگزار می‌شود.

فلسفی گفت: دلیل اعطای مجوز به آن برنامه که رسما برنامه‌ای تبلیغاتی بود چیست و آن گاه برنامه ستاد اصولگرایان که برنامه‌ای کاملا در راستای تبیین اقتصاد مقاومتی بوده و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برگزار شد ‌هیچ اشاره هم در آن به انتخابات اهواز نشد‌ و حتی هیچ کاندیدایی در آن جلسه حضور نداشت را به عنوان برنامه تبلیغاتی مطرح می‌کنند.

وی تاکید کرد: این نوع برخوردها جای تاسف دارد و امیدواریم دیگر شاهد این اقدامات از سوی برگزار‌کنندگان انتخابات نباشیم چرا که می‌تواند در افکار عمومی تولید شائبه کند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان