کد خبر: 302202
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر،  احمد کرمی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بارش بی سابقه باران در شب و روز گذشته در سطح استان خساراتی برجا گذاشته است، اظهار داشت: بیشترین خسارات وارده در حوزه جنوبی استان رخ داده که فرمانداران و بخشداران در حال برآورد میزان خسارات هستند که میزان دقیق آن پس از ارزیابی کامل اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در شب و روز گذشته دهلران با ۱۴۱ میلی متر بیشترین میزان بارش را داشته است، افزود: شدت بارش باران در این شهرستان به حدی بوده که تنها در مدت یک ساعت بیش از ۵۰ میلی متر اندازه گیری شده است.

مدیرکل بحران استانداری ایلام از ناپدید شدن یک زن در منطقه میمک در اثر سیل خبر داد و تصریح کرد: گروه های امداد و نجات در حال حاضر در جستجو برای یافتن این زن هستند.

کرمی همچنین به محاصره شدن سه زنبوردار از شهرستان سقفز در منطقه هلیلان اشاره کرد و افزود: این سه نفر از عصر دیروز در اثر سیلاب در مسیل رودخانه سیمره محاصره شده و به رغم تلاش متعدد نجاتگران، نتیجه ای حاصل نشده که نهایتاً برای نجات آنان از استان کرمانشاه تقاضای بالگرد کردیم که یک فروند بالگرد هلال احمر به منطقه اعزام شده و لحظاتی پیش این افراد از محاصره سیل رهایی یافتند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان