کد خبر: 302141
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۱

عصر اهواز - فرماندار اهواز گفت: برنامه سخنراني حاجي بابايي در مسجد ارشاد اهواز و در حمايت از نامزدهاي اصولگرا بدون داشتن مجوز برگزار شده است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حاجی بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش به رغم اعلام لغو برنامه از سوی شورای تامین شهرستان اهواز چهارشنبه شب در حمایت از نامزدهای اصولگرای مجلس شورای اسلامی در اهواز سخنرانی کرد.
اسماعیل ارزانی بیرگانی چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این برنامه سخنرانی از شورای تامین شهرستان اهواز مجوزی نگرفته است.
وی با بیان اینکه روز چهارشنبه به دادستان اهواز اعلام شده جلوی برگزاری این برنامه را گرفته و آنرا لغو کند اظهار کرد: این برنامه پیش از موعد قانونی تبلیغات انتخاباتی مجلس شورای اسلامی برگزار شده و منع قانونی دارد.
پیش از این نیز معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز از لغو برنامه انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان در مجلس خبر داده بود.
جلسه سخنرانی حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت احمدی نژاد در حمایت از نامزدهای اصولگرای مجلس شورای اسلامی ساعت ۲۱ امشب در مسجد ارشاد اهواز برگزار شد.
دوشنبه گذشته برنامه سخنرانی دکتر مصطفی معین چهره سرشناس اصلاح طلب در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز به دستور دادستان اهواز لغو شده بود.
دور نخست انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند پارسال برگزار شد که سرنوشت نمایندگان شش حوزه انتخاباتی خوزستان به دور دوم کشیده شده است.
دور دوم انتخابات مجلس قرار است ۱۰ اردیبهشت برگزار شود.منبع: ايرنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان