کد خبر: 302097
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش تسنیم از دزفول، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی بیگدلی در نشست مشترک مسئولان فرهنگی دزفول اظهار داشت: تمام بخش‌های شهری و روستایی دزفول برای برگزاری مراسم اعتکاف آماده‌سازی شده است.

وی افزود: اعتکاف یک فریضه و آیین مهم اسلامی و انقلابی است که برکات معنوی گسترده‌ای دارد و همه باید برای رشد و توسعه آن تلاش و برنامه‌ریزی گسترده داشته باشند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دزفول عنوان کرد: مردم دزفول امسال نیز پذیرای این آیین باشکوه معنوی در شهرستان خواهند بود.

وی گفت: اقامه نماز جماعت، تشکیل حلقه‌های بصیرت افزایی و برگزاری مسابقات فرهنگی و سخنرانی از جمله مراسم‌هایی است که در طول برگزاری این آئین در مساجد شهرستان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی بیان کرد: امسال و با همکاری بخش‌های مختلف شهری بیش از ۴۰ مسجد در دزفول برای برگزاری مراسم اعتکاف در سطح شهرستان پیش بینی و آماده سازی شده است.

وی افزود: آماده سازی بیش از ۲۰ مسجد در بخش مرکزی و ۲۰ مسجد در بخش روستایی دزفول برای برگزاری مراسم اعتکاف انجام شده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دزفول با بیان اینکه بیش از ۲۸ مسجد برای انجام فریضه اعتکاف برادران و ۱۲ مسجد برای انجام فریضه اعتکاف بانوان پیش‌بینی و آماده‌سازی شده است، تصریح کرد: سال گذشته بیش از ۴ هزار نفر در مراسم معنوی اعتکاف دزفول شرکت داشته‌اند و امسال پیش‌بینی رشد این جمعیت و حضور گسترده مردم با تأمین نیاز مساجد دزفول فراهم و آماده‌سازی شده است.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان