کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 301954
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

محمد رضا کرمی‌نژاد در گفت‌وگو با عصر اهواز در دزفول، اظهار داشت: توجه به تأمین نیازهای شهروندان و توسعه خدمات شهری اولویت نخست امسال شهرداری دزفول در اجرای طرح‌های عمرانی است.

وی افزود: یکی از این خدمات توجه به بهسازی معابر شهری و عمومی و اجرای عملیات آسفالت خیابان‌های دزفول در بخش‌های مختلف شهری است.

شهردار دزفول عنوان کرد: متأسفانه علی‌رغم اطلاع  رسانی شهرداری به بخشهای مختلف مبنی بر اجرای عملیات آسفالت در بخش‌های مختلف شهری، پس از مدت کوتاهی از انجام آسفالت شاهد کنده کاری‌هایی در این معابر هستیم.

وی گفت: این مقوله علاوه بر کاهش خدمات شهری و رضایت شهروندان، سبب کاهش کیفیت آسفالت و تردد وسایل ناوگان حمل و نقل عمومی و خصوصی و تحمیل هزینه‌های زیادتر بر مدیریت شهر می‌شود.

کرمی‌نژاد بیان کرد: شهرداری دزفول در سال گذشته، بیش از چهارصد و یازده هزار  متر مربع از سطح خیابان‌ها و معابر شهری دزفول را روکش و یا آسفالت کرده است.

وی افزود: همچنین از ابتدای امسال، آسفالت خیابان انقلاب دزفول با پوشش بیش از ده هزار متر مربع کار آسفالت این خیابان خاتمه یافته است که پس از آن عملیات روکش آسفالت خیابان ساحلی حد فاصل بلوار طباطبایی تا میدان رود بند از سمت بیمارستان آیت الله نبوی با پوشش چهل هزار متر مربع آغاز شده است.

شهردار دزفول اظهار کرد: برای ادامه اجرای طرح بهسازی معابر شهری دزفول امسال بیش از ۵ هزار تن قیر توسط شهرداری دزفول خریداری شده که برای آسفالت مناطق مختلف شهری این حجم قیر استفاده می‌شود.

وی گفت: هزینه هر متر آسفالت از معابر شهری بیش از ۱ میلیون ریال است و همین مقوله، توجه بخش‌های مختلف شهری و اجرایی را به حفظ سرمایه‌ها و خدمات شهری را به خود می‌طلبد.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان